Çankaya Belediyesi on X: "Zübeyde Hanım'ın anısına Yıldız'da inşa ettiğimiz Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde son rütuşlar yapılıyor. Düğün, nikah ve kokteyl salonu, Çankaya Evi, spor merkezi, eğitim salonları ve kütüphanesiyle yeni tesisimiz,
✓Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi 📍1000 kişilik düğün salonu 📍400 kişilik nikah salonu 📍Çankaya Evi 📍Kütüphane ile örnek bir sosyal tesis #DoğruBelediyecilik | By Çankaya BelediyesiFacebook
![Çankaya'dan Anneler Günü Armağanı: Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi – Alper Taşdelen | Çankaya Belediye Başkanı Çankaya'dan Anneler Günü Armağanı: Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi – Alper Taşdelen | Çankaya Belediye Başkanı](https://www.alpertasdelen.com/wp-content/uploads/2018/05/tesis_12052018b.jpg)