![Sakarya Üniversitesi | Siyasal Bilgiler Fakültesi | Duyuru | Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı Dersinde Öğrencilere Rehberlik Etti Sakarya Üniversitesi | Siyasal Bilgiler Fakültesi | Duyuru | Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı Dersinde Öğrencilere Rehberlik Etti](https://sbf.sakarya.edu.tr/timthumb.php?src=https://sbf.sakarya.edu.tr/sites/sbf.sakarya.edu.tr/image/43.jpg&w=800)
Sakarya Üniversitesi | Siyasal Bilgiler Fakültesi | Duyuru | Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı Dersinde Öğrencilere Rehberlik Etti
Mektebim Bilgi Küpü Merkez Kampüsü - Yeni İzmit Kaymakamı Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA'ya Kurucu Genel Müdürümüz Kenan Demir, Anaokulu Kurucu Müdürümüz Nuray Demir ve okul idarecilerimizle birlikte hoş geldin ziyaret gerçekleştirdik. Hoş
![Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA "Bugün Fidan Yarın Nefes" sloganıyla başlatılan fidan dikim etkinliğine katıldı Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA "Bugün Fidan Yarın Nefes" sloganıyla başlatılan fidan dikim etkinliğine katıldı](http://www.adapazari.gov.tr/kurumlar/adapazari.gov.tr/__fidan1.jpg)
Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA "Bugün Fidan Yarın Nefes" sloganıyla başlatılan fidan dikim etkinliğine katıldı
![Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya"İnsan için, insanlık için yapılan çalışmaları önemsiyorum" - YouTube Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya"İnsan için, insanlık için yapılan çalışmaları önemsiyorum" - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/A8vumf3mV4w/maxresdefault.jpg)
Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya"İnsan için, insanlık için yapılan çalışmaları önemsiyorum" - YouTube
![İzmit Kaymakamı Sayın Yusuf Ziya Çelikkaya'yı Ziyaret Ettik - Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İzmit Kaymakamı Sayın Yusuf Ziya Çelikkaya'yı Ziyaret Ettik - Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi](https://nuhcimentomtal.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/41/01/173829/resimler/2022_10/k_20164359_9FquH-71_905363346464.jpg)
İzmit Kaymakamı Sayın Yusuf Ziya Çelikkaya'yı Ziyaret Ettik - Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
![İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YUSUF ZİYA ÇELİKKAYA BAŞKANLIĞINDA, 2021/2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 'OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI' GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YUSUF ZİYA ÇELİKKAYA BAŞKANLIĞINDA, 2021/2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 'OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI' GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](http://izmit.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2021_11/03092656_WhatsApp_Image_2021-11-02_at_14.47.58.jpg)