BEN Malatyaspor'luyum - ADANA DEMİRSPOR MAÇINA TURUNCU FORMA İLE ÇIKAN YENİ MALATYASPOR DOSTUMUZ ADANASPOR'A SELAM YOLLADI BUGÜN DE ALTAY KARŞISINA SARI KIRMIZI FORMA İLE ÇIKARAK DOSTUMUZ RENKDAŞIMIZ GÖZTEPE'YE SELAM YOLLADI | Facebook
Yeni Malatyaspor on Twitter: "Yeni sezon formalarımız 🔥💥 Bu formada asalet var! Bu formada mücadele var! Bu formada siz varsınız!👊 💛🖤♥️ #YMS https://t.co/pRrKiDnuf0" / Twitter
Yeni Malatyaspor Kulübü - 🤝 Süper Lig 2021-2022 sezonu forma göğüs sponsorumuz Onvo oldu. | Facebook
![Yeni Malatyaspor on Twitter: "Yeni sezon formalarımız 🔥💥 Bu formada asalet var! Bu formada mücadele var! Bu formada siz varsınız!👊 💛🖤♥️ #YMS https://t.co/pRrKiDnuf0" / Twitter Yeni Malatyaspor on Twitter: "Yeni sezon formalarımız 🔥💥 Bu formada asalet var! Bu formada mücadele var! Bu formada siz varsınız!👊 💛🖤♥️ #YMS https://t.co/pRrKiDnuf0" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FZ4nWfCUIAMBaKE.jpg:large)