![Oy ve Ötesi on Twitter: "📌 ŞEFFAF ve HUKUKA UYGUN SEÇİM. 📌 DEMOKRASİ. Seni bekliyoruz: https://t.co/TNddTSIeEi #oyumOYUNdeğil #KayıtsızKalma https://t.co/SDAnJ7a7bh" / Twitter Oy ve Ötesi on Twitter: "📌 ŞEFFAF ve HUKUKA UYGUN SEÇİM. 📌 DEMOKRASİ. Seni bekliyoruz: https://t.co/TNddTSIeEi #oyumOYUNdeğil #KayıtsızKalma https://t.co/SDAnJ7a7bh" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/D8PNSLSWkAA8l7J.png)
Oy ve Ötesi on Twitter: "📌 ŞEFFAF ve HUKUKA UYGUN SEÇİM. 📌 DEMOKRASİ. Seni bekliyoruz: https://t.co/TNddTSIeEi #oyumOYUNdeğil #KayıtsızKalma https://t.co/SDAnJ7a7bh" / Twitter
![Şeniz Doğan on Twitter: "Seçim süreçlerinin adil ve şeffaf sonuçlanması için emek veren Oy ve Ötesi topluluğuna ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Oy ve Ötesi topluluğuna destek vermek ve seçim güvenliğine katkıda bulunmak Şeniz Doğan on Twitter: "Seçim süreçlerinin adil ve şeffaf sonuçlanması için emek veren Oy ve Ötesi topluluğuna ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Oy ve Ötesi topluluğuna destek vermek ve seçim güvenliğine katkıda bulunmak](https://pbs.twimg.com/media/FrvZvSEWYAQAdc6.jpg)
Şeniz Doğan on Twitter: "Seçim süreçlerinin adil ve şeffaf sonuçlanması için emek veren Oy ve Ötesi topluluğuna ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Oy ve Ötesi topluluğuna destek vermek ve seçim güvenliğine katkıda bulunmak
![Oy ve Ötesi on Twitter: "30 Mart Pazar sabahı erken kalkmayı unutmayın! http://t.co/YYLIztqauH #sandiğimasahipçıkıyorum http://t.co/dodzxphNqF" / Twitter Oy ve Ötesi on Twitter: "30 Mart Pazar sabahı erken kalkmayı unutmayın! http://t.co/YYLIztqauH #sandiğimasahipçıkıyorum http://t.co/dodzxphNqF" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/BjGabRLCcAAr93d.png)
Oy ve Ötesi on Twitter: "30 Mart Pazar sabahı erken kalkmayı unutmayın! http://t.co/YYLIztqauH #sandiğimasahipçıkıyorum http://t.co/dodzxphNqF" / Twitter
![Oy ve Ötesi on Twitter: "Gerçekten, İstanbul için ayıracak 1 günün yok mu? 🙄 Kayıtlarımızın kapanmasına SAATLER kaldı! ⏰ #KayıtsızKalma, gönüllü ol: https://t.co/TNddTSIeEi #OyumOyunDeğil https://t.co/Y6mzp0g5Z8" / Twitter Oy ve Ötesi on Twitter: "Gerçekten, İstanbul için ayıracak 1 günün yok mu? 🙄 Kayıtlarımızın kapanmasına SAATLER kaldı! ⏰ #KayıtsızKalma, gönüllü ol: https://t.co/TNddTSIeEi #OyumOyunDeğil https://t.co/Y6mzp0g5Z8" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/D9mZS9_W4AECEwQ.jpg)