![Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü on Twitter: "Üsküdar Belediyesi VakıfBank Spor Sarayımızda 3 yılda tam 25.000 vatandaşımız spor ile buluştu. 7'den 70'e tüm vatandaşlarımızı günün her saatinde spor yaparken tesislerimizde ağırlamaya devam ediyoruz. @ Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü on Twitter: "Üsküdar Belediyesi VakıfBank Spor Sarayımızda 3 yılda tam 25.000 vatandaşımız spor ile buluştu. 7'den 70'e tüm vatandaşlarımızı günün her saatinde spor yaparken tesislerimizde ağırlamaya devam ediyoruz. @](https://pbs.twimg.com/media/D7QJml9WkAIVKtb.jpg)
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü on Twitter: "Üsküdar Belediyesi VakıfBank Spor Sarayımızda 3 yılda tam 25.000 vatandaşımız spor ile buluştu. 7'den 70'e tüm vatandaşlarımızı günün her saatinde spor yaparken tesislerimizde ağırlamaya devam ediyoruz. @
Bayan Pilates Derslerimiz Başlıyor! | Bayan Pilates Derslerimiz Başlıyor! Bayan pilates derslerimiz için kayıtlarımız 24 Eylül Pazartesi günü başlayacaktır. Kayıt olabilmek için Üsküdar'da... | By Çamlica Spor Okulu Spor Salonu | Facebook
![Hilmi Türkmen on Twitter: "Belediye hizmet binamız ile ilgili bir vizyonumuz, hayalimiz vardı. Burayı salt bir hizmet binası değil, gençlerin, öğrencilerin, kadınların, Z kuşağının, özetle herkesin buluştuğu, 24 SAAT YAŞAYAN BİR ŞEHİR Hilmi Türkmen on Twitter: "Belediye hizmet binamız ile ilgili bir vizyonumuz, hayalimiz vardı. Burayı salt bir hizmet binası değil, gençlerin, öğrencilerin, kadınların, Z kuşağının, özetle herkesin buluştuğu, 24 SAAT YAŞAYAN BİR ŞEHİR](https://pbs.twimg.com/media/Fi0zPfOXEAIGu-4.jpg)
Hilmi Türkmen on Twitter: "Belediye hizmet binamız ile ilgili bir vizyonumuz, hayalimiz vardı. Burayı salt bir hizmet binası değil, gençlerin, öğrencilerin, kadınların, Z kuşağının, özetle herkesin buluştuğu, 24 SAAT YAŞAYAN BİR ŞEHİR
![Üsküdar Belediyesi on Twitter: "@armag Merhaba. Masa tenisi salonu Vakıfbank Spor Sarayı ve Çavuşdere Spor Sarayı tesislerimizde bulunmakta olup fitness üyelerimizin hizmetindedir. İyi günler dileriz." / Twitter Üsküdar Belediyesi on Twitter: "@armag Merhaba. Masa tenisi salonu Vakıfbank Spor Sarayı ve Çavuşdere Spor Sarayı tesislerimizde bulunmakta olup fitness üyelerimizin hizmetindedir. İyi günler dileriz." / Twitter](https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1018815671059271680/pu/img/_bUsJfVdXh7B1s2Q.jpg)