Vahide Aktuğ Ortaokulu on Twitter: "Çevrimiçi ortamda organize ettiğimiz 2020 Mezuniyet Töreni ile öğrencilerimizi yeni okullarına uğurladık. Yolunuz açık olsun çocuklar, burası eviniz unutmayın.♥️🤗👋 @niluferilcemem https://t.co/wFGdV0z1gw" / Twitter
![Vahide Aktuğ Ortaokulu on Twitter: "2021 2022 Eğitim Öğretim Yılı'nı karne töreni ile bitirdik. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. https://t.co/TmsAcRQrdI" / Twitter Vahide Aktuğ Ortaokulu on Twitter: "2021 2022 Eğitim Öğretim Yılı'nı karne töreni ile bitirdik. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. https://t.co/TmsAcRQrdI" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FVh2i6iXsAAqHXC.jpg)
Vahide Aktuğ Ortaokulu on Twitter: "2021 2022 Eğitim Öğretim Yılı'nı karne töreni ile bitirdik. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. https://t.co/TmsAcRQrdI" / Twitter
![Bursa'da öğrenciler sporla dolu günler geçiriyor - Bursada Bugün - Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa Bursa'da öğrenciler sporla dolu günler geçiriyor - Bursada Bugün - Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa](https://images.bursadabugun.com/editor/haber/08052019/hentbol-minikler-5cd29df4b7d03.jpg)