PROF. DR. TURAN CİVELEK | MHP MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ TURAN CİVELEK SEÇİM ÇALIŞMASI | By Mhpafyontv | Facebook
![Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. – YDÜ, Veteriner Fakültesi Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. – YDÜ, Veteriner Fakültesi](https://veterinary.neu.edu.tr/wp-content/uploads/sites/106/2019/07/16/neu-afyon.jpg?ver=9eacbfa15812dd1cb9f92402b882e009)
Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. – YDÜ, Veteriner Fakültesi
Mehmet Taytak Twitter પર: "Merkez İlçe Başkanımız Fahri Fevzi Kartal,Prof.Dr.Turan Civelek,Prof.Dr.Sadık Sarısaman,Prof.Dr.Osman Selçuk Aldemir ziyaretimize geldiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum. https://t.co/4zIGnPo2pU" / Twitter
![Ali ÖZKAYA 🇹🇷 on Twitter: "Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Yrd. Sn. Prof. Dr. Yılmaz Yalçın ve Veteriner Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr.Turan Civelek'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür Ali ÖZKAYA 🇹🇷 on Twitter: "Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Yrd. Sn. Prof. Dr. Yılmaz Yalçın ve Veteriner Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr.Turan Civelek'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür](https://pbs.twimg.com/media/D_HlFB7W4AEnWFd.jpg)
Ali ÖZKAYA 🇹🇷 on Twitter: "Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Yrd. Sn. Prof. Dr. Yılmaz Yalçın ve Veteriner Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr.Turan Civelek'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür
![Prof. Dr. Turan Civelek, 'bu Aziz Vatanı Kahraman şehitlerimize Borçluyuz' - Dinar Haberleri - Dinar Gündem Prof. Dr. Turan Civelek, 'bu Aziz Vatanı Kahraman şehitlerimize Borçluyuz' - Dinar Haberleri - Dinar Gündem](https://www.dinargundem.com/images/haberler/2018/06/34481821_10214620277038196_5242726588063154176_n.jpg)
Prof. Dr. Turan Civelek, 'bu Aziz Vatanı Kahraman şehitlerimize Borçluyuz' - Dinar Haberleri - Dinar Gündem
![VGH Kongremize gidiyoruz... Afyonkarahisar il Temsilcimiz Ulaş ACARÖZ ile Veteriner Fakültesi Sn. Dekanımızı Prof. Dr. Turan VGH Kongremize gidiyoruz... Afyonkarahisar il Temsilcimiz Ulaş ACARÖZ ile Veteriner Fakültesi Sn. Dekanımızı Prof. Dr. Turan](https://glader.org.tr/galeri/23ekimkapak.jpg)