![Baykan İlçemizde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Münasebeti ile Kadınlarımıza Eğitim Programı Düzenlendi Baykan İlçemizde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Münasebeti ile Kadınlarımıza Eğitim Programı Düzenlendi](https://www.baykaninsesigazetesi.com/resimler/arsiv/2020/03/01f60753_8982_453d_b588_77c115c6d140.webp)
Baykan İlçemizde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Münasebeti ile Kadınlarımıza Eğitim Programı Düzenlendi
Ayça Baykan on Instagram: "🎉 Cannıımm annelerr sizlere hariikaa bir haberim vaarrr!!! Bebek uyku danışmanı Tuğçe hanımla aklınızdaki tüüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir canlı yayın yapacağız 🤍 Bu postun altına bebişlerinizin uykularıyla
Jülide Sarıeroğlu - Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızca ataması gerçekleşen 🔺Ceyhan-Tuğçe Çağlar 🔺Seyhan-Başak Korkmaz 🔺Kozan-Yasemin Baykan başkanlarımıza hayırlı olsun diyor;görevi devreden başkanlarımız Emine Sankiraylar,Hacer Ceylan ...
Lütfiye Selva Çam 🇹🇷 on X: "#Adana 📍Ceyhan ➡️ Tuğçe Çağlar 📍Kozan ➡️ Yasemin Baykan 📍Seyhan ➡️ Başak Korkmaz Atamalarını gerçekleştirdiğimiz başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, önceki dönem başkanlarımız Emine Sankiraylar ...
![Mezunlar - Akademik - Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - Genetik ve Biyomühendislik Bölümü | İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar - Akademik - Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - Genetik ve Biyomühendislik Bölümü | İstanbul Bilgi Üniversitesi](https://www.bilgi.edu.tr/media/uploads/2019/02/26/ebru-kaya.jpg)