Çiğli Kaymakamı Sayın Kaya ÇITAK ve Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mesut UĞURLU'nun da eşlik ettiği Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi... | By Çiğli Milli Eğitim Müdürlüğü | Facebook
KENDİ ÖĞRENCİMİ YETİŞTİRİYORUM" - Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi - İZMİR - Bilinçli Gençler Derneği
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü on Instagram: “İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür, Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu. @tcmeb”
![How to get to Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi in Çiğli by Bus, Train, Light Rail, Ferry or Metro? How to get to Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi in Çiğli by Bus, Train, Light Rail, Ferry or Metro?](https://appassets.mvtdev.com/map/41/s/1564/28031917.jpg)