Tırpanla ot biçme geleneği yerini motorlu araçlara bıraksa da yinede köylerimizde bu geleneği yaşatanlara selam olsun • • • ! YouTube sayfamıza abone... | By Sedat Uçan | I will try to
Tırpanla ot biçme geleneği kayboluyor | Tırpanla ot biçme geleneği kayboluyor Ağrı-Iğdır sınırında yer alan Ağrı Doğubayazıt'a bağlı Kucak köyünde tırpanla ot biçen adam bulamayan köylüler... | By Habertürk | Since these
![Van'da teknolojinin giremediği yerlere asırlık ot biçme aracı tırpan giriyor - Şehrivan | Van Haber | Van Haberleri | Son Dakika Güncel Haberler Van'da teknolojinin giremediği yerlere asırlık ot biçme aracı tırpan giriyor - Şehrivan | Van Haber | Van Haberleri | Son Dakika Güncel Haberler](https://sehrivangazetesicom.teimg.com/crop/1280x720/sehrivangazetesi-com/images/haberler/2021/06/vanda_teknolojinin_giremedigi_yerlere_asirlik_ot_bicme_araci_tirpan_giriyor_h80911_ee417.jpg)