![Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/2-4.jpeg)
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası
![Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/3-4.jpeg)
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası
![TATSO Genel Kurulu Berlin'de Yapıldı Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) 13. Olağan Genel Kurul toplantısına Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt katıldı. | Doğu Ofset Gazetesi ve TATSO Genel Kurulu Berlin'de Yapıldı Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) 13. Olağan Genel Kurul toplantısına Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt katıldı. | Doğu Ofset Gazetesi ve](https://www.doguofsetgazete.com/wp-content/uploads/2018/09/41723663_521525754986133_6700921139570409472_n-765x510.jpg)
TATSO Genel Kurulu Berlin'de Yapıldı Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) 13. Olağan Genel Kurul toplantısına Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt katıldı. | Doğu Ofset Gazetesi ve
![Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/1-12.jpg)
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'de yapılan 15. Genel Kurulu'na katıldı | Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası
![Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hamit ÖZKÖK Berlin'de düzenlenen Türk-Alman Ekonomi Diyaloğu ve Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın 15. Genel Kurulu'na katıldı. – Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hamit ÖZKÖK Berlin'de düzenlenen Türk-Alman Ekonomi Diyaloğu ve Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın 15. Genel Kurulu'na katıldı. – Aksaray Ticaret Borsası](https://aksaraytb.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/318970647_587493783379995_4610043822057386667_n.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hamit ÖZKÖK Berlin'de düzenlenen Türk-Alman Ekonomi Diyaloğu ve Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın 15. Genel Kurulu'na katıldı. – Aksaray Ticaret Borsası
![YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TATSO) 14. OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDI. - Ereğli TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TATSO) 14. OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDI. - Ereğli TSO](https://www.ereglitso.org.tr/img/yuklenen/buyuk-169659-1575370979.jpg)
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TATSO) 14. OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDI. - Ereğli TSO
![KTSO Başkanı Ilık, Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'deki Genel Kurulu'na katıldı | Gazete Trakya KTSO Başkanı Ilık, Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'deki Genel Kurulu'na katıldı | Gazete Trakya](http://www.gazetetrakya.com/tn.php?folder=haber/&resim=20221215-141156-1671102716-567525802.jpg&en=728&boy=410)
KTSO Başkanı Ilık, Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Berlin'deki Genel Kurulu'na katıldı | Gazete Trakya
![MİTSO da üye… TÜRK – ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI 13. GENEL KURULU BERLİN'DE YAPILDI – Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) MİTSO da üye… TÜRK – ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI 13. GENEL KURULU BERLİN'DE YAPILDI – Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO)](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2018/09/END2652.jpg?fit=3696%2C2460&ssl=1)
MİTSO da üye… TÜRK – ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI 13. GENEL KURULU BERLİN'DE YAPILDI – Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO)
![TÜRK ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI GENEL SEKRETERİ SN. OKAN ÖZOĞLU'NUN TEŞRİFLERİYLE TÜRK-ALMAN İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI-05.10.2018 - Çanakkale Ticaret Borsası TÜRK ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI GENEL SEKRETERİ SN. OKAN ÖZOĞLU'NUN TEŞRİFLERİYLE TÜRK-ALMAN İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI-05.10.2018 - Çanakkale Ticaret Borsası](https://www.ctb.org.tr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_2191-1200x675.jpg)