SAYIN KAYMAKAMIMIZ SUAT SEYİTOĞLU VE EŞİ ÜLKER SEYİTOĞLU HANIMEFENDİ YENİ KİMLİK KARTI İÇİN BAŞVURUDA BULUNDU
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAARİF MÜFETTİŞİ KEMAL SEYİTOĞLU'NDAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN SUAT SEYİTOĞLU'NA ZİYARET
Ali Seyitoğlu | Kocaman bir iyi ki doğdun aslan Fukeeen! Harika bir insan, mükemmel bir dayı ve süper bir takım arkadaşı olduğun için teşekkü... | Instagram
![HÜDA PAR Manisa İl Başkanı Seyitoğlu: "Şehrin sorunları acilen çözüme kavuşturulmalı" - [İLKHA] İlke Haber Ajansı HÜDA PAR Manisa İl Başkanı Seyitoğlu: "Şehrin sorunları acilen çözüme kavuşturulmalı" - [İLKHA] İlke Haber Ajansı](https://ilkha.com/img/OldFeaturedImage/TR//Norm/huda-par-manisa-il-baskani-seyitoglu-sehrin-sorunlari-acilen-cozume-kavusturulmali1594644389.jpg)
HÜDA PAR Manisa İl Başkanı Seyitoğlu: "Şehrin sorunları acilen çözüme kavuşturulmalı" - [İLKHA] İlke Haber Ajansı
![Prof. Dr. Seyitoğlu, sosyal medyanın gündeminde: Bir an için gözünüzü kapatın, aklın ve bilimin egemen olduğu ülkede yaşadığınızı varsayın... Prof. Dr. Seyitoğlu, sosyal medyanın gündeminde: Bir an için gözünüzü kapatın, aklın ve bilimin egemen olduğu ülkede yaşadığınızı varsayın...](https://media-cdn.t24.com.tr/media/library/2020/01/1580039471870-gurol.jpg)