Selçuk Üniversitesi Sarayönü Meslek Yüksekokulu Enstitümüzü Ziyaret Etti.
MYO masa tenisi turnuvasında final heyecanı yaşandı
Sarayönü MYO'da oryantasyon programı düzenlendi
Sarayönü MYO'da modernize edilen kütüphane açıldı
Sarayönü MYO Tanıtım - YouTube
Sarayönü MYO' da mezuniyet sevinci
Süleyman Soylu on X: "Mezuniyet törenine katıldığımız S.Ü.Sarayönü MYO yeni mezun öğrencilerimizi tebrik eder hayatta başarılar dileriz. https://t.co/LYWj44eQc1" / X
Sarayönü MYO - 25 yıllık tecrübesiyle Hızla büyüyen ailemize sizleri de bekliyoruz... #yks2020 #konya #selçuküniversitesi #osym #tercih2020 # sarayönü #sarayönümyo | Facebook