Sancaktepe Belediyesi on Instagram: "SAKA'da huzur var. 🌺 Arıcılık, Mantar Yetiştiriciliği, Seracılık ve nice kursumuz için eğitimlerimiz başlıyor. Başvurularınızı bekliyoruz. Detaylı bilgi ve kayıt için görseli inceleyebilirsiniz. 👇"
Saka Merkezimizde yeni beceriler edinmeye hazır mısınız? Farklı branşlarda başlayacak kurslarımızla hayallerinizi gerçekleşti... | Instagram
![Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Balkon bahçeciliği kursumuz başladı. Alanında uzman eğitmenlerimizin vereceği derslere siz değerli komşularımızın katılımını bekliyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için: 📞 0 216 529 Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Balkon bahçeciliği kursumuz başladı. Alanında uzman eğitmenlerimizin vereceği derslere siz değerli komşularımızın katılımını bekliyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için: 📞 0 216 529](https://pbs.twimg.com/media/Et24A-7XUAADMMg.jpg)
Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Balkon bahçeciliği kursumuz başladı. Alanında uzman eğitmenlerimizin vereceği derslere siz değerli komşularımızın katılımını bekliyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için: 📞 0 216 529
Sancaktepe Belediyesi - SAKA'da hayat var. 🌿 Balkon bahçeciliği kursumuz başladı. Alanında uzman eğitmenlerimizin vereceği derslere siz değerli komşularımızın katılımını bekliyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için: 📞 0 216 529 00 25 | Facebook
Saka Merkezi'nde 140 branşta başlayacak kurslarla yeni beceriler edinmeye ve kendinizi geliştirmeye hazır mısınız? Kayıt ve ayr... | Instagram
![Şeyma Döğücü on X: "Bugün Sancaktepe'nin güçlü kadınlarıyla buluşuyoruz. Tüm komşularımızı bekliyorum. 📅 13 Şubat Salı 🕖 14:00 📍 Saka Hilal Eğitim Merkezi https://t.co/ib4h2MiRyE" / X Şeyma Döğücü on X: "Bugün Sancaktepe'nin güçlü kadınlarıyla buluşuyoruz. Tüm komşularımızı bekliyorum. 📅 13 Şubat Salı 🕖 14:00 📍 Saka Hilal Eğitim Merkezi https://t.co/ib4h2MiRyE" / X](https://pbs.twimg.com/media/GGM31ixWMAEfyQh.jpg:large)
Şeyma Döğücü on X: "Bugün Sancaktepe'nin güçlü kadınlarıyla buluşuyoruz. Tüm komşularımızı bekliyorum. 📅 13 Şubat Salı 🕖 14:00 📍 Saka Hilal Eğitim Merkezi https://t.co/ib4h2MiRyE" / X
SAKA'da yeni dönem başlıyor. 🌺 Kurslarımızda yer almak isteyen komşularımızın başvurularını bekliyoruz. Detaylı bil... | Instagram
Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "Anne-Çocuk etkinliklerimiz SAKA Eğitim Merkezlerimizde devam ediyor! 👩👦 22 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Detaylı bilgi için eğitim merkezlerimizle ...
![Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "Saka Projelerimizle 5️⃣6️⃣.2️⃣3️⃣3️⃣ kadınımıza eğitim desteği sağladık! Eğitim faaliyetleri, kurslar ve girişimcilik desteği gibi birçok hizmetle kadınlarımız için çalışmaya devam ediyoruz ... Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "Saka Projelerimizle 5️⃣6️⃣.2️⃣3️⃣3️⃣ kadınımıza eğitim desteği sağladık! Eğitim faaliyetleri, kurslar ve girişimcilik desteği gibi birçok hizmetle kadınlarımız için çalışmaya devam ediyoruz ...](https://pbs.twimg.com/media/GC5-jIDXMAAhls-.jpg)
Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "Saka Projelerimizle 5️⃣6️⃣.2️⃣3️⃣3️⃣ kadınımıza eğitim desteği sağladık! Eğitim faaliyetleri, kurslar ve girişimcilik desteği gibi birçok hizmetle kadınlarımız için çalışmaya devam ediyoruz ...
![Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Alanında uzman eğitmenlerimizin ilçemizde ikamet eden komşularımıza yönelik eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de bu ailede yer almak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız. Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Alanında uzman eğitmenlerimizin ilçemizde ikamet eden komşularımıza yönelik eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de bu ailede yer almak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız.](https://pbs.twimg.com/media/Eja_sz4WsAIwtWs.jpg:large)
Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 on X: "SAKA'da hayat var. 🌿 Alanında uzman eğitmenlerimizin ilçemizde ikamet eden komşularımıza yönelik eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de bu ailede yer almak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız.
Saka Merkezimizde yeni beceriler edinmeye hazır mısınız? Farklı branşlarda başlayacak kurslarımızla hayallerinizi gerçekleşti... | Instagram
![SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ ÇAYTV CANLI YAYININDA AÇIKLADI , SAKA PROJESİ İLE KADINLARI ÖNEMSİYOR VE DESTEKLİYORUZ SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ ÇAYTV CANLI YAYININDA AÇIKLADI , SAKA PROJESİ İLE KADINLARI ÖNEMSİYOR VE DESTEKLİYORUZ](https://www.caytvhaber.com/d/news/91208.jpg)
SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI ŞEYMA DÖĞÜCÜ ÇAYTV CANLI YAYININDA AÇIKLADI , SAKA PROJESİ İLE KADINLARI ÖNEMSİYOR VE DESTEKLİYORUZ
Sancaktepe Belediyesi on Instagram: "SAKA'da hayat var. 🌿 Alanında uzman eğitmenlerimizin ilçemizde ikamet eden komşularımıza yönelik eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de bu ailede yer almak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız. 😊
![Sancaktepe Kadın Meslek Kursu kursiyerleri sertifikalarını aldı – Vitrin Gazetesi | Haberin Doğru Adresi Sancaktepe Kadın Meslek Kursu kursiyerleri sertifikalarını aldı – Vitrin Gazetesi | Haberin Doğru Adresi](https://vitringazetesi.com/wp-content/uploads/2021/06/sakas3.jpg)