![Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığını Ziyaret Etti Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığını Ziyaret Etti](https://www.egm.gov.tr/kurumlar/egm.gov.tr/Haberler(1)/2019/Agustos/09082019/2.jpeg?mode=resize&width=1200)
Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığını Ziyaret Etti
![Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu Deprem Bölgesi Verilerini Açıkladı: '55 Çocuk Hakkında Kayıp Müracaatı Bulunmaktadır, 140 Yetişkin Afet... - Son Dakika Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu Deprem Bölgesi Verilerini Açıkladı: '55 Çocuk Hakkında Kayıp Müracaatı Bulunmaktadır, 140 Yetişkin Afet... - Son Dakika](https://i2.sdacdn.com/haber/2023/03/08/emniyet-genel-mudur-yardimcisi-resul-hologlu-15683670_amp.jpg)
Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu Deprem Bölgesi Verilerini Açıkladı: '55 Çocuk Hakkında Kayıp Müracaatı Bulunmaktadır, 140 Yetişkin Afet... - Son Dakika
![EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET](http://amasya.gov.tr/kurumlar/amasya.gov.tr/haberler/A.%202019%20YILI/01.OCAK/31-Ocak-MValisi-Murat-Koca/WhatsApp%20Image%202019-01-31%20at%2015.58.29.jpeg)
EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET
![EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET](http://amasya.gov.tr/kurumlar/amasya.gov.tr/haberler/A.%202019%20YILI/01.OCAK/31-Ocak-MValisi-Murat-Koca/WhatsApp%20Image%202019-01-31%20at%2015.58.40.jpeg)
EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET
![Twitter 上的 T.C. Afyonkarahisar Valiliği:"Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu, Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve PMEM Müdürü Burhan Akçay, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek'e nezaket ziyaretinde Twitter 上的 T.C. Afyonkarahisar Valiliği:"Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu, Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve PMEM Müdürü Burhan Akçay, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek'e nezaket ziyaretinde](https://pbs.twimg.com/media/EdtjQPXXoAAilHj.jpg:large)
Twitter 上的 T.C. Afyonkarahisar Valiliği:"Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu, Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve PMEM Müdürü Burhan Akçay, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek'e nezaket ziyaretinde
![Teoman Zeydan on Twitter: "Yüksekova İkiyaka Köyü Muhtarı Sn. Necmettin Kamalı ile beraber Emniyet Genel Müdür Yardımcımız Sn. Resul Holoğlu ile bir araya geldik. Kıymetli müdürümüze misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum. https://t.co/44jeqawJtF" / Teoman Zeydan on Twitter: "Yüksekova İkiyaka Köyü Muhtarı Sn. Necmettin Kamalı ile beraber Emniyet Genel Müdür Yardımcımız Sn. Resul Holoğlu ile bir araya geldik. Kıymetli müdürümüze misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum. https://t.co/44jeqawJtF" /](https://pbs.twimg.com/media/E8HT7lVWEAAKHbc.jpg)
Teoman Zeydan on Twitter: "Yüksekova İkiyaka Köyü Muhtarı Sn. Necmettin Kamalı ile beraber Emniyet Genel Müdür Yardımcımız Sn. Resul Holoğlu ile bir araya geldik. Kıymetli müdürümüze misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum. https://t.co/44jeqawJtF" /
![EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET EGM KOM DAİRE BAŞKANI RESUL HOLOĞLU, POLİS BAŞMÜFETTİŞİ AHMET OGAN, EMEKLİ EM. MÜDÜRÜ MURAT ŞAHİN VE İL EM. MÜDÜRÜ FAHRİ BULUT'TAN VALİMİZE ZİYARET](http://amasya.gov.tr/kurumlar/amasya.gov.tr/haberler/A.%202019%20YILI/01.OCAK/31-Ocak-MValisi-Murat-Koca/WhatsApp%20Image%202019-01-31%20at%2015.58.43.jpeg)