Orhangazi Belediyesi on Instagram: "🏊♂️ Yüzme bilmeyen tüm yaş grupları için yüzme kursu kayıtlarımız başladı. 📌 Salı ve Perşembe günleri Baylara, 📌 Çarşamba ve Cuma günleri de Bayanlara hizmet verilecektir. 📌 Bay
![Orhangazi Belediyesi on Instagram: "🏊♂️ Yüzme bilmeyen tüm yaş grupları için yüzme kursu kayıtlarımız başladı. 📌 Salı ve Perşembe günleri Baylara, 📌 Çarşamba ve Cuma günleri de Bayanlara hizmet verilecektir. 📌 Bay Orhangazi Belediyesi on Instagram: "🏊♂️ Yüzme bilmeyen tüm yaş grupları için yüzme kursu kayıtlarımız başladı. 📌 Salı ve Perşembe günleri Baylara, 📌 Çarşamba ve Cuma günleri de Bayanlara hizmet verilecektir. 📌 Bay](https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/242218651_576412633788016_1086551409725215188_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=-9xbnzZ1kiEAX_Hc2f2&_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&oh=00_AfDN1G_bBSM2VcPXTJae8Utli79XMJ1_dqnUrhtiZrwhcg&oe=65F5DAEB)
Orhangazi Belediyesi on Instagram: "🏊♂️ Yüzme bilmeyen tüm yaş grupları için yüzme kursu kayıtlarımız başladı. 📌 Salı ve Perşembe günleri Baylara, 📌 Çarşamba ve Cuma günleri de Bayanlara hizmet verilecektir. 📌 Bay
![Son dakika spor haberi: Bursa'da yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak - Son dakika Yüzme haberleri - F... Son dakika spor haberi: Bursa'da yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak - Son dakika Yüzme haberleri - F...](https://iaftm.tmgrup.com.tr/9a298e/1200/627/0/0/2048/1069?u=https://iftm.tmgrup.com.tr/2021/08/03/son-dakika-spor-haberi-bursada-yuzme-bilmeyen-cocuk-kalmayacak-1627974732658.jpg)