Antik Sahaf Tarsus - İyi geçmese de çocukluğuna özlem duyanların, bir bıçak keskinliğinde yaşanan hayatların, işlek caddelerde para kazanıp arka sokaklarda yaşayanların, sol yumruğunu gevşetemeyenlerin, dişlerini sıkanların, uykusu kaçanların ...
![Eser Dilsöz on Twitter: "Sevgili Ayşen Şahin'in son kitabı "Olay Şöyle Oldu" - Umudu fazlasıyla hak ettiğimiz şu zamanlarda umudu elden bırakmamak. Keyifli okumalar... https://t.co/t19unzGXuW" / Twitter Eser Dilsöz on Twitter: "Sevgili Ayşen Şahin'in son kitabı "Olay Şöyle Oldu" - Umudu fazlasıyla hak ettiğimiz şu zamanlarda umudu elden bırakmamak. Keyifli okumalar... https://t.co/t19unzGXuW" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/Ee7jMO6WkAcrGKU.jpg:large)
Eser Dilsöz on Twitter: "Sevgili Ayşen Şahin'in son kitabı "Olay Şöyle Oldu" - Umudu fazlasıyla hak ettiğimiz şu zamanlarda umudu elden bırakmamak. Keyifli okumalar... https://t.co/t19unzGXuW" / Twitter
![Okan Okumuş on Twitter: "Olay şöyle oldu Hakim Bey, anlatayım en baştan. https://t.co/nH2wLtmmQ5" / Twitter Okan Okumuş on Twitter: "Olay şöyle oldu Hakim Bey, anlatayım en baştan. https://t.co/nH2wLtmmQ5" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/CdBGfUfWIAAfzHS.jpg)