![Yeşilay on X: "OBM Programının Danışmanı Prof. Dr. Kültegin Ögel, Türkiye'nin ilk ve tek okul temelli olan Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı'nı anlattı. 👉 https://t.co/jqzkIwNxws #Yeşilay #birnedenimvar https://t.co/jVrb7rOHyD" / X Yeşilay on X: "OBM Programının Danışmanı Prof. Dr. Kültegin Ögel, Türkiye'nin ilk ve tek okul temelli olan Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı'nı anlattı. 👉 https://t.co/jqzkIwNxws #Yeşilay #birnedenimvar https://t.co/jVrb7rOHyD" / X](https://pbs.twimg.com/media/D0QPgOTWwAATBBv.jpg)
Yeşilay on X: "OBM Programının Danışmanı Prof. Dr. Kültegin Ögel, Türkiye'nin ilk ve tek okul temelli olan Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı'nı anlattı. 👉 https://t.co/jqzkIwNxws #Yeşilay #birnedenimvar https://t.co/jVrb7rOHyD" / X
Yeşilay Isparta - Canlı Yayındayız ☘️ Psikolojik Danışman ve TBM/OBM Formatörü Halil Altun ile gerçekleştireceğimiz canlı yayında "Kaygı, Motivasyon ve Sınavlara Hazırlık Süreci" mottosu ile hem sorularınızı yanıtlayacağız hemde yalnız olmadığınız bu
Yeşilay'ın ülke genelinde uyguladığı müdehale programı #OBM'nin hedefleri nelerdir? 🔎http://obm.org.tr #Yeşilay | By Yeşilay GaziosmanpaşaFacebook
Yeşilay on X: "OBM Programının Danışmanı Prof. Dr. Kültegin Ögel, Türkiye'nin ilk ve tek okul temelli olan Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı'nı anlattı. 👉 https://t.co/jqzkIwNxws #Yeşilay #birnedenimvar https://t.co/jVrb7rOHyD" / X
![Ankara OBM Yedek Parça Depo Müdür Vekili Olarak Atanan Sayın Dilek Çinko'ya Hayırlı Olsun Ziyareti | Türk Tarım Orman Sendikası Ankara OBM Yedek Parça Depo Müdür Vekili Olarak Atanan Sayın Dilek Çinko'ya Hayırlı Olsun Ziyareti | Türk Tarım Orman Sendikası](https://www.tos.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/dilekcinko.jpg)