EDEBİYAT MATİNESİ programımızdan kareler... Emeği geçen çok değerli öğretmenlerimiz SEDAT SAYIN, TUBA YAVUZ ve NEZİR BİLİK'e teşekkür... - Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu | Facebook
Edirne Şehit Yıldız Gürsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - AGD'nin düzenlediği Siyer-i Nebi yarışmasında üç öğrencimiz de dereceye girerek bize büyük bir gurur yaşattı. İl 2.si Nisanur Sidim İl 3.sü Sara
EDEBİYAT MATİNESİ programımızdan kareler... Emeği geçen çok değerli öğretmenlerimiz SEDAT SAYIN, TUBA YAVUZ ve NEZİR BİLİK'e teşekkür... - Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu | Facebook
EDEBİYAT MATİNESİ programımızdan kareler... Emeği geçen çok değerli öğretmenlerimiz SEDAT SAYIN, TUBA YAVUZ ve NEZİR BİLİK'e teşekkür... - Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu | Facebook
![GENÇ SÂDA KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE DÜZENLENEN TÖREN İLE VERİLDİ. GENÇ SÂDA KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE DÜZENLENEN TÖREN İLE VERİLDİ.](https://edirne.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2021_08/04114513_Kapak.jpg)