Neriman Haşim Emirli Anaokulu idareci ve öğretmenlerinin sizlere söylemek istediği bir şeyler var çocuklar.. Haydi hep birlikte onlara kulak verelim😉📣... | By Çiğli Milli Eğitim Müdürlüğü | Facebook
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesut UĞURLU Neriman Haşim Emirli Anaokulu, Kemal Hadımlı Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesut UĞURLU Neriman Haşim Emirli Anaokulu, Kemal Hadımlı Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.](https://cigli.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_09/21114948_WhatsApp_Image_2022-09-21_at_11.38.51_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesut UĞURLU Neriman Haşim Emirli Anaokulu, Kemal Hadımlı Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
![2 Nisan Otizm Farkındalık Günü Sebebiyle Neriman Haşim Emirli Anaokulu ve Akiş Öğütçü Ortaokulu öğrencilerinin Müdürümüz Mesut UĞURLU'yu ziyareti 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü Sebebiyle Neriman Haşim Emirli Anaokulu ve Akiş Öğütçü Ortaokulu öğrencilerinin Müdürümüz Mesut UĞURLU'yu ziyareti](https://cigli.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_04/05085807_WhatsApp_Image_2022-04-04_at_11.26.04.jpg)
2 Nisan Otizm Farkındalık Günü Sebebiyle Neriman Haşim Emirli Anaokulu ve Akiş Öğütçü Ortaokulu öğrencilerinin Müdürümüz Mesut UĞURLU'yu ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesut UĞURLU Neriman Haşim Emirli Anaokulu, Kemal Hadımlı Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesut UĞURLU Neriman Haşim Emirli Anaokulu, Kemal Hadımlı Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.](https://cigli.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_09/21114943_WhatsApp_Image_2022-09-21_at_11.38.51_4.jpg)