![Dr. Necdet Subaşı: “Toplum Adına Kendine Bir Misyon Yüklemeden Türkiye Toplumu İçin Ne Yapabiliriz Sorusunun Peşine Düşüyoruz” | SAMÜ Düşünce ve Sanat Merkezi Dr. Necdet Subaşı: “Toplum Adına Kendine Bir Misyon Yüklemeden Türkiye Toplumu İçin Ne Yapabiliriz Sorusunun Peşine Düşüyoruz” | SAMÜ Düşünce ve Sanat Merkezi](https://dusam.samsun.edu.tr/wp-content/uploads/sites/81/2021/07/necdet-subas%CC%A7i.jpeg)
Dr. Necdet Subaşı: “Toplum Adına Kendine Bir Misyon Yüklemeden Türkiye Toplumu İçin Ne Yapabiliriz Sorusunun Peşine Düşüyoruz” | SAMÜ Düşünce ve Sanat Merkezi
Mustafa Subaşı - Senior Data Science Consultant - AIMS Artificial Intelligence & Management Solutions | LinkedIn
Samet Baskan on Instagram: "Bugün öğretmenler günü.bugunu bizim için anlamlı kılan RAHMETLI öğretmenimiz Mustafa Subaşı. O Samet Baskan ın en zor günlerinde herseyine kostu.hasta yatağında sadece SAMET i sordu.manevi dedesiydi.MEKANI CENNET OLSUN.onun
![Mustafa SUBASI | PhD Student | National Research University Higher School of Economics, Moscow | HSE | Faculty of Psychology | Research profile Mustafa SUBASI | PhD Student | National Research University Higher School of Economics, Moscow | HSE | Faculty of Psychology | Research profile](https://i1.rgstatic.net/ii/profile.image/11431281144075603-1681296772777_Q512/Mustafa-Subasi.jpg)