Matematik Kampı | YKS Hazırlık ve ara sınıflar için MATEMATİK ve GEOMETRİ Konularının Tamamını Öğretiyoruz. 0 506 389 18 58 | By Mustafa DURAN ÖZEL Öğretim Kursu" | Facebook
Mustafa DURAN ÖZEL Öğretim Kursu" - Kayıtlarımız devam ediyor... . . . # matematik #kurs #dershane #matematikdershanesi #samsun #atakum #ilkadım #mustafaduran #mustafaduranözelöğretimkursu #fizik #biyoloji #kayıt #samsunkurs #kamp | Facebook
Mustafa DURAN ÖZEL Öğretim Kursu" - Mustafa Duran (Kurucu-Matematik Öğretmeni) ODTÜ Matematik Bölümü Üstün Başarı (yüksek şeref öğrencisi statüsü) ile tamamlamış,aynı bölümde araştırma ve öğretim görevlisi olarak devam etmiştir. Daha sonra akademik
![Kaymakam Niyazi Erten, 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunun ''Z Kütüphane'' ve ''Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı'' nın Açılışını Gerçekleştirdi Kaymakam Niyazi Erten, 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunun ''Z Kütüphane'' ve ''Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı'' nın Açılışını Gerçekleştirdi](http://www.altinordu.gov.tr/kurumlar/altinordu.gov.tr/2019%20Haber/Haziran/13haziran75.y%C4%B1l/WhatsApp%20Image%202019_06_13%20at%2011.44.43%20_5_.jpeg?mode=resize&width=800)
Kaymakam Niyazi Erten, 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunun ''Z Kütüphane'' ve ''Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı'' nın Açılışını Gerçekleştirdi
![Kaymakam Niyazi Erten, 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunun ''Z Kütüphane'' ve ''Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı'' nın Açılışını Gerçekleştirdi Kaymakam Niyazi Erten, 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunun ''Z Kütüphane'' ve ''Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı'' nın Açılışını Gerçekleştirdi](http://www.altinordu.gov.tr/kurumlar/altinordu.gov.tr/2019%20Haber/Haziran/13haziran75.y%C4%B1l/WhatsApp%20Image%202019_06_13%20at%2011.44.43.jpeg)