![DÜZCE(İHA) – Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu ek hizmet binasında ya... - Sağlık - Kamu Haber DÜZCE(İHA) – Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu ek hizmet binasında ya... - Sağlık - Kamu Haber](https://www.kamu3.com/images/haberler/2023/01/duzce-iha-duzce-ataturk-devlet-hastanesi-muncurlu-ek-hizmet-binasinda-ya.jpg)
DÜZCE(İHA) – Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu ek hizmet binasında ya... - Sağlık - Kamu Haber
![Fizik Tedavi – Düzce Muncurlu Hastanesi » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık Fizik Tedavi – Düzce Muncurlu Hastanesi » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık](https://silagrp.com/tr/wp-content/uploads/2018/07/image2.jpeg)
Fizik Tedavi – Düzce Muncurlu Hastanesi » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık
![İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DR. YASİN YILMAZ MUNCURLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DR. YASİN YILMAZ MUNCURLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.](https://duzceism.saglik.gov.tr/Resim/250555/0/whatsapp-image-2019-10-02-at-141234jpeg.png)
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DR. YASİN YILMAZ MUNCURLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.
Düzce Valiliği on Twitter: "Valimiz Sayın Zülkif Dağlı, Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunup, tedavi gören hastaları ziyaret etti. https://t.co/SsZijBB5OI" / Twitter
![Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hizmeti » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hizmeti » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık](https://silagrp.com/tr/wp-content/uploads/2018/06/Ekran-Resmi-2018-06-18-17.00.21.jpg)
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hizmeti » SILA Grup - Sıla Sağlık, Medofas, GoFics, Sıla İş Sağlığı, TTT, Oruç, Tarık
![Valimiz Sayın Cevdet ATAY ve İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne bağlı Muncurlu ek hizmet binasında bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Valimiz Sayın Cevdet ATAY ve İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne bağlı Muncurlu ek hizmet binasında bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.](https://duzceism.saglik.gov.tr/Resim/328614/0/14268570228360862299403971210379621278462888njpg.png)
Valimiz Sayın Cevdet ATAY ve İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne bağlı Muncurlu ek hizmet binasında bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
![Düzce Valiliği on Twitter: "Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören hastalar ile hasta yakınlarına yönelik olarak düzenlenen, Romatolojik Hastalıklar ve GETAT Bilgilendirme Toplantısı, Valimiz Sayın Dr ... Düzce Valiliği on Twitter: "Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören hastalar ile hasta yakınlarına yönelik olarak düzenlenen, Romatolojik Hastalıklar ve GETAT Bilgilendirme Toplantısı, Valimiz Sayın Dr ...](https://pbs.twimg.com/media/EMdfKESXYAAzpyh.jpg:large)
Düzce Valiliği on Twitter: "Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören hastalar ile hasta yakınlarına yönelik olarak düzenlenen, Romatolojik Hastalıklar ve GETAT Bilgilendirme Toplantısı, Valimiz Sayın Dr ...
![Düzce Muncurlu hastanesi yenilikçi çalışmalara devam ediyor havuz ve jakuziler hizmete girdi - YouTube Düzce Muncurlu hastanesi yenilikçi çalışmalara devam ediyor havuz ve jakuziler hizmete girdi - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/9IBo67-viic/hqdefault.jpg)
Düzce Muncurlu hastanesi yenilikçi çalışmalara devam ediyor havuz ve jakuziler hizmete girdi - YouTube
![Faruk Özlü on Twitter: "Bugün Düzce'deyiz. İlk olarak Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdik. Düzce'ye ve bölgemize hayırlı olsun. https://t.co/u1vaTNTq9N" / Twitter Faruk Özlü on Twitter: "Bugün Düzce'deyiz. İlk olarak Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdik. Düzce'ye ve bölgemize hayırlı olsun. https://t.co/u1vaTNTq9N" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DVqKjGCW4AAv28m.jpg:large)