GSB Aydın Yurtları on X: "📍Meryem Yazıcıoğlu Yurt Müdürlüğü Söke ilçemizde bulunan kız yurdumuza 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı için kayıt kabul işlemlerine sabırsızlıkla bekliyoruz. #GSByurtları https://t.co/xlkcmbAEEL" / X
![GSB Aydın Yurtları on X: "Söke'de bu dönem hizmete açılan Meryem Yazıcıoğlu Yurdu'na kayıt yaptıran öğrencilerimiz ve aileleri İl Müdürümüz ile sohbet etti. #BenimYurdumKYK https://t.co/FR1xr0NaKu" / X GSB Aydın Yurtları on X: "Söke'de bu dönem hizmete açılan Meryem Yazıcıoğlu Yurdu'na kayıt yaptıran öğrencilerimiz ve aileleri İl Müdürümüz ile sohbet etti. #BenimYurdumKYK https://t.co/FR1xr0NaKu" / X](https://pbs.twimg.com/media/DnyODdnWkAAdViu.jpg)
GSB Aydın Yurtları on X: "Söke'de bu dönem hizmete açılan Meryem Yazıcıoğlu Yurdu'na kayıt yaptıran öğrencilerimiz ve aileleri İl Müdürümüz ile sohbet etti. #BenimYurdumKYK https://t.co/FR1xr0NaKu" / X
📍Meryem Yazıcıoğlu Yurt Müdürlüğü Seyahat sefer projesi kapsamında yurt içinde ücretsiz konaklayan öğrencilerimiz hem ge... | Instagram
![Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu Haberleri, Güncel Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu haberleri ve Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu gelişmeleri - Aydın Haberleri Kent09 Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu Haberleri, Güncel Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu haberleri ve Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu gelişmeleri - Aydın Haberleri Kent09](https://kent09comtr.teimg.com/crop/250x150/kent09-com-tr/uploads/2024/03/agency/igf/tokatta-secim-coskusu-meydanlara-sigmadi.jpg)
Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu Haberleri, Güncel Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu haberleri ve Meryem Yazıcıoğlu Öğrenci Yurdu gelişmeleri - Aydın Haberleri Kent09
![KYK MERYEM YAZICIOĞLU KIZ YURDUNDA KUR'AN EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİN MÜFTÜLÜĞÜMÜZE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR. KYK MERYEM YAZICIOĞLU KIZ YURDUNDA KUR'AN EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİN MÜFTÜLÜĞÜMÜZE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.](https://webdosyasp.diyanet.gov.tr/muftuluk/UserFiles/aydin/Ilceler/soke/UserFiles/Images/fe928d51-22ab-477d-acd0-97724d0a7664_750x422.jpg)