![Sözcü Gazetesi - 28 Ocak 2019 - Binali Yıldırım - Devlet Bahçeli - Zekeriya Albayrak - Mehmet Serbes - Zeynep Gürcanlı - Fenerbahçe - Ersun Yanal -, Sözcü Yayınları - İkinci El Kitap - kitantik | #16802304001165 Sözcü Gazetesi - 28 Ocak 2019 - Binali Yıldırım - Devlet Bahçeli - Zekeriya Albayrak - Mehmet Serbes - Zeynep Gürcanlı - Fenerbahçe - Ersun Yanal -, Sözcü Yayınları - İkinci El Kitap - kitantik | #16802304001165](https://s3.cloud.ngn.com.tr/kitantik/images/2023-04-06/1br9qfwlg2rfnl31ql9-thumb.jpg)
Sözcü Gazetesi - 28 Ocak 2019 - Binali Yıldırım - Devlet Bahçeli - Zekeriya Albayrak - Mehmet Serbes - Zeynep Gürcanlı - Fenerbahçe - Ersun Yanal -, Sözcü Yayınları - İkinci El Kitap - kitantik | #16802304001165
Sözcü Gazetesi Adana Temsilcisi Mehmet Serbes'i ziyaret ettik. Yerel ve ulusal gündemi değerlendirdik. Güzel sohbet için teşek... | Instagram
Sözcü Gazetesi Adana Temsilcisi Mehmet Serbes'i ziyaret ettik. Yerel ve ulusal gündemi değerlendirdik. Güzel sohbet için teşek... | Instagram
![Sözcü Gazetesi,6 Mart 2013,İlker Başbuğ,Recep Tayyip Erdoğan,Çetin Doğan,Emre Erbaş,Mehmet Serbes,Kemal Kılıçdaroğlu,Pelin Batu,Tamer Yiğit,Erol Köse | Nadir Kitap Sözcü Gazetesi,6 Mart 2013,İlker Başbuğ,Recep Tayyip Erdoğan,Çetin Doğan,Emre Erbaş,Mehmet Serbes,Kemal Kılıçdaroğlu,Pelin Batu,Tamer Yiğit,Erol Köse | Nadir Kitap](https://static.nadirkitap.com/fotograf/1484124/30/Efemera_20230205204902148412412.jpg)
Sözcü Gazetesi,6 Mart 2013,İlker Başbuğ,Recep Tayyip Erdoğan,Çetin Doğan,Emre Erbaş,Mehmet Serbes,Kemal Kılıçdaroğlu,Pelin Batu,Tamer Yiğit,Erol Köse | Nadir Kitap
Sözcü Gazetesi - Mehmet Serbes yazdı: Bu olayın sorumlusu kimlerse Adana'ya ayıp ettiler… https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/mehmet-serbes/karalaraa-ayip-ettiler-aralara-ayip-ettiler-5977099/ | Facebook
Sözcü Gazetesi Bölge Temsilcisi Mehmet Serbes ve çalışma arkadaşı Ceyhun Özgönül'e nazaket ziyaretinde bulunduk. Misafirperv... | Instagram
![Mehmet Gazioğlu on X: "Ortak Değer: Adana "Adana için iletişmeliyiz." Bizleri köşesinde onurlandıran Mehmet Serbes ağabeyime teşekkürlerimle... https://t.co/OdQlSdRnus" / X Mehmet Gazioğlu on X: "Ortak Değer: Adana "Adana için iletişmeliyiz." Bizleri köşesinde onurlandıran Mehmet Serbes ağabeyime teşekkürlerimle... https://t.co/OdQlSdRnus" / X](https://pbs.twimg.com/media/DFZf0O1XoAEtN8u.jpg:large)