21 Aralık Çarşamba günü Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi'nde akademisyenlerimizden Doç. Dr. Süleyman Baştürk ile aday öğrencilere… | Instagram
![Erhan ÖZÇAKIR on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi'nin en başarılı öğrencilerinden olan Samet CAN kardeşimize BİLGE TÜRK dergimizi hediye ettik. Kendisine eğitim hayatında başarılar dilerim. https://t.co/rFp3qPrHt7" / X Erhan ÖZÇAKIR on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi'nin en başarılı öğrencilerinden olan Samet CAN kardeşimize BİLGE TÜRK dergimizi hediye ettik. Kendisine eğitim hayatında başarılar dilerim. https://t.co/rFp3qPrHt7" / X](https://pbs.twimg.com/media/EE1u7SSXUAESFf6.jpg)
Erhan ÖZÇAKIR on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi'nin en başarılı öğrencilerinden olan Samet CAN kardeşimize BİLGE TÜRK dergimizi hediye ettik. Kendisine eğitim hayatında başarılar dilerim. https://t.co/rFp3qPrHt7" / X
Bağcılar'ın en iyi anadolu lisesi Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi'nin TÜBİTAK ile gerçekleştirdiği “ALTAY'IN SUSKUN ... | Instagram
Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi, lyceum, İstanbul, Bağcılar, Güneşli Mah., 1277. Sok., 7 — Yandex Maps
![Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ... Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ...](https://pbs.twimg.com/media/E3cO-REXMAM4Q0L.jpg)
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ...
![Genç Başarı Eğitim Vakfı-JuniorAchievement Türkiye on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi IBM'den Mentorleri Bahar Dikman hanım ile birliktelerdi! Çalışmaları devam ediyor. @IBM https://t.co/H14r3DtUAl" / X Genç Başarı Eğitim Vakfı-JuniorAchievement Türkiye on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi IBM'den Mentorleri Bahar Dikman hanım ile birliktelerdi! Çalışmaları devam ediyor. @IBM https://t.co/H14r3DtUAl" / X](https://pbs.twimg.com/media/C6dtmedXMAAEdxC.jpg:large)