![Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ... Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ...](https://pbs.twimg.com/media/E3cO-REXMAM4Q0L.jpg)
Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on X: "Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçemiz Kaymakamı Sn.@Mustafa_Eldivan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.@19_mstfylmz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.@AltugNiyazi https ...
![Taksimdeki Hain Saldırıda Şehit Olan İlçemiz Mehmet Niyazi ALTUĞ A.L Öğrencisi Yağmur UÇAR'IN Anısına Fidan Dikimi Gerçekleştirildi. Taksimdeki Hain Saldırıda Şehit Olan İlçemiz Mehmet Niyazi ALTUĞ A.L Öğrencisi Yağmur UÇAR'IN Anısına Fidan Dikimi Gerçekleştirildi.](http://www.bagcilar.gov.tr/kurumlar/bagcilar.gov.tr/2022/taksim-anisina/WhatsApp-Image-2022_12_13-at-163404-_1_.jpeg)
Taksimdeki Hain Saldırıda Şehit Olan İlçemiz Mehmet Niyazi ALTUĞ A.L Öğrencisi Yağmur UÇAR'IN Anısına Fidan Dikimi Gerçekleştirildi.
![Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Taksim'de Yaşanan Hain Terör Saldırısında Şehit Olan Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR'ın Okuluna Giderek Taziye Ziyaretinde Bulundular. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Taksim'de Yaşanan Hain Terör Saldırısında Şehit Olan Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR'ın Okuluna Giderek Taziye Ziyaretinde Bulundular.](https://bagcilar.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_11/21163336_1.jpg)
Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Taksim'de Yaşanan Hain Terör Saldırısında Şehit Olan Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Öğrencisi Yağmur UÇAR'ın Okuluna Giderek Taziye Ziyaretinde Bulundular.
![Yakup Gülaçtı on X: "Bağcılar İlçesi Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi olarak Giydirelim Sıraları Öğrenelim Konuları adlı projemiz ile öğrencilerimizin ders dışında sınıfta okula ve sınıfa aidiyet duygularını güçlendirmek amaçlanmıştır ... Yakup Gülaçtı on X: "Bağcılar İlçesi Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi olarak Giydirelim Sıraları Öğrenelim Konuları adlı projemiz ile öğrencilerimizin ders dışında sınıfta okula ve sınıfa aidiyet duygularını güçlendirmek amaçlanmıştır ...](https://pbs.twimg.com/media/DgEwKMfWkAIGVmo.jpg:large)