Üsküdar'daki 7 dev spor merkezimizden biri olan ve 2016'da hizmete açılan Üsküdar Belediyesi Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezimiz fitness, yüzme ve... | By Üsküdar Belediyesi Spor EtkinlikleriFacebook
![Hilmi Türkmen on X: "“Üsküdar'da yüzme bilmeyen kalmayacak” diyerek yola çıkmıştık. 15 yüzme havuzu var bugün Üsküdarın. Hamdolsun 5 yılda 100 bin çocuğumuza yüzme öğrettik. Çengelköy Mehmet Çakır Spor Merkezi'ndeki yüzme yarışmasında Hilmi Türkmen on X: "“Üsküdar'da yüzme bilmeyen kalmayacak” diyerek yola çıkmıştık. 15 yüzme havuzu var bugün Üsküdarın. Hamdolsun 5 yılda 100 bin çocuğumuza yüzme öğrettik. Çengelköy Mehmet Çakır Spor Merkezi'ndeki yüzme yarışmasında](https://pbs.twimg.com/media/D1NCJFfWwAIqhq0.jpg:large)
Hilmi Türkmen on X: "“Üsküdar'da yüzme bilmeyen kalmayacak” diyerek yola çıkmıştık. 15 yüzme havuzu var bugün Üsküdarın. Hamdolsun 5 yılda 100 bin çocuğumuza yüzme öğrettik. Çengelköy Mehmet Çakır Spor Merkezi'ndeki yüzme yarışmasında
![Hilmi Türkmen on X: "Yarı olimpik yüzme havuzlarımız ile Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezimiz hayırlı olsun. http://t.co/8HKT46cCSm" / X Hilmi Türkmen on X: "Yarı olimpik yüzme havuzlarımız ile Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezimiz hayırlı olsun. http://t.co/8HKT46cCSm" / X](https://pbs.twimg.com/media/CGmCCRqUgAA1T_f.jpg)
Hilmi Türkmen on X: "Yarı olimpik yüzme havuzlarımız ile Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezimiz hayırlı olsun. http://t.co/8HKT46cCSm" / X
![Hilmi Türkmen on X: "Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi Üsküdar'ın gözbebeği oldu- Türkiye Gazetesi http://t.co/Lw9p6q9sM8" / X Hilmi Türkmen on X: "Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi Üsküdar'ın gözbebeği oldu- Türkiye Gazetesi http://t.co/Lw9p6q9sM8" / X](https://pbs.twimg.com/media/CQ23MYiUsAAiEiU.jpg)
Hilmi Türkmen on X: "Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi Üsküdar'ın gözbebeği oldu- Türkiye Gazetesi http://t.co/Lw9p6q9sM8" / X
![Minik Yüzücüler 19 Mayıs Haftası'nda yarıştı - Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz... Minik Yüzücüler 19 Mayıs Haftası'nda yarıştı - Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...](https://www.uskudar34.com/resimler/E22_minik-yuzuculer-19-mayis-haftasi-nda-yaristi-2022-2.jpg)