Mustafa Karamemiş on X: "Üçüncü durağımız Manisa Salihli Fuar Mobilya oldu. Bellona markamıza gönül vermiş, işini aşkla yapan Cemal Çelik ve Samet Çelik beylere teşekkürlerimizi ilettik. Kısa zamanda tekrar bir arada olmak
![Mustafa Karamemiş on X: "Üçüncü durağımız Manisa Salihli Fuar Mobilya oldu. Bellona markamıza gönül vermiş, işini aşkla yapan Cemal Çelik ve Samet Çelik beylere teşekkürlerimizi ilettik. Kısa zamanda tekrar bir arada olmak Mustafa Karamemiş on X: "Üçüncü durağımız Manisa Salihli Fuar Mobilya oldu. Bellona markamıza gönül vermiş, işini aşkla yapan Cemal Çelik ve Samet Çelik beylere teşekkürlerimizi ilettik. Kısa zamanda tekrar bir arada olmak](https://pbs.twimg.com/media/EwoAgIfW8AInMT6.jpg:large)
Mustafa Karamemiş on X: "Üçüncü durağımız Manisa Salihli Fuar Mobilya oldu. Bellona markamıza gönül vermiş, işini aşkla yapan Cemal Çelik ve Samet Çelik beylere teşekkürlerimizi ilettik. Kısa zamanda tekrar bir arada olmak
![Yaşam alanınıza değer katan Bellona'dan müthiş kampanyalar - Sektör Gazetesi - Manisa'nın En Büyük Gazetesi Yaşam alanınıza değer katan Bellona'dan müthiş kampanyalar - Sektör Gazetesi - Manisa'nın En Büyük Gazetesi](https://salihlisektorgazetesicom.teimg.com/crop/1280x720/salihlisektorgazetesi-com/wp/userfiles/haber/3f0aa-SEKTOR-GAZETESI---WEB-SITESI--aysenur---2023-04-13T111517.524.png)