YİKOB on Twitter: "Moderatörlüğü İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sn. Kemalettin SAKIN tarafından yapılan "Paydaş Kamu Kurumları ve YİKOB Paneli"nde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müzeler Genel Müdürlüğü, Daire Başkanı Sn. Cengiz UĞUR, ++
Emet Belediyesi - GENEL MÜDÜR YRD. SAKİN'E MAKAMINDA ZİYARET Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner ile birlikte Yerel yönetimler genel müdür yardımcısı Kemalettin Sakin'i makamında ziyaret
Kaymakamımız Sayın Doğukan KOYUNCU ,İlçe Jandarma Komutanı Ercüment UYAN ve İlçe Jandarma Komutanlığı Personellerine Başarı Belgesi Verdi
YİKOB on Twitter: "Moderatörlüğü İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sn. Kemalettin SAKIN tarafından yapılan "Paydaş Kamu Kurumları ve YİKOB Paneli"nde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müzeler Genel Müdürlüğü, Daire Başkanı Sn. Cengiz UĞUR, ++
![Türkiye Belediyeler Birliği / 1945 on Twitter: "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcısı Kemalettin Sakin: "Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmaya devam edeceğiz." “Finansal ... Türkiye Belediyeler Birliği / 1945 on Twitter: "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcısı Kemalettin Sakin: "Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmaya devam edeceğiz." “Finansal ...](https://pbs.twimg.com/media/EK3TVH1XkAAsDRa.jpg)