![Fatih KAYA on X: "Chp YDK Üyesi @avtubatorunn un, Fenerbahçe Stadı ile ilgili görüşü kabul edilemez. Köklü mazisi, tarihi ve taraftarı olan, Kadıköy şehrinin simgesi olmuş @Fenerbahce Spor Kulübü ve Ona ait Fatih KAYA on X: "Chp YDK Üyesi @avtubatorunn un, Fenerbahçe Stadı ile ilgili görüşü kabul edilemez. Köklü mazisi, tarihi ve taraftarı olan, Kadıköy şehrinin simgesi olmuş @Fenerbahce Spor Kulübü ve Ona ait](https://pbs.twimg.com/media/FAs2BhiXEAEDBT6.jpg)
Fatih KAYA on X: "Chp YDK Üyesi @avtubatorunn un, Fenerbahçe Stadı ile ilgili görüşü kabul edilemez. Köklü mazisi, tarihi ve taraftarı olan, Kadıköy şehrinin simgesi olmuş @Fenerbahce Spor Kulübü ve Ona ait
Tepe Nautilus AVM - Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Kadıköy'ün en özel mekanlarından biri... 1900'lerin başında Papazın Çayırı denen bu alanda, özellikle Moda civarında oturan İngiliz ve Rum gençleri maç yaparlardı. 1908'de Union
![KADIKÖY'ÜN SİMGESİ, MİLYONLARIN KALBİNİN ATTIĞI YER; FENERBAHÇE STADI - Ayşe Fügen Arda - Kişisel Blogu KADIKÖY'ÜN SİMGESİ, MİLYONLARIN KALBİNİN ATTIĞI YER; FENERBAHÇE STADI - Ayşe Fügen Arda - Kişisel Blogu](http://blog.aysefugenarda.com.tr/wp-content/uploads/2018/06/2470063-fenerbahce-sukru-saracoglu-stadi.jpg)