İTÜ Mezunları Derneği - Bilime yön veren İTÜ'lülerden bir tanesi değerli mezunumuz Prof. Dr. Cengiz Kahraman, 1988 yılında İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans ve 1996 yılında ise İTÜ'de doktora eğitimini tamamladı. 2002
İTÜ Mezunları Derneği on LinkedIn: İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunumuz Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın THY Yönetim…
Sıkça Sorulan Sorular - Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları hangi sektörlerde... - İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü ( İTÜ EMK) | Facebook
İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK) added... - İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK)
İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK) - İTÜ EMK olarak Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu'nun ev sahipliği yaptığı @turkiyeemt 40. Genel Kurulundaydık. Bizi ağırladıkları için @uludagemt 'ye sonsuz ...
![İTÜ Maçka Kampüsü. İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinin yer aldığı kampüs. Teşvikiye ve Beşiktaş'a yakınlığından dolayı öğrenciler için av… İTÜ Maçka Kampüsü. İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinin yer aldığı kampüs. Teşvikiye ve Beşiktaş'a yakınlığından dolayı öğrenciler için av…](https://i.pinimg.com/originals/49/f5/5a/49f55ae29378e4fc97f575b184ce33b0.jpg)