![Başkan Yazgı Mezun Olan öğrencilere Başarılar Diledi - AKSARAY - Sultanhani.gen.tr Aksaray Sultanhanı güncel haber ve duyuru sitesi. Başkan Yazgı Mezun Olan öğrencilere Başarılar Diledi - AKSARAY - Sultanhani.gen.tr Aksaray Sultanhanı güncel haber ve duyuru sitesi.](https://www.sultanhani.gen.tr/images/haberler/baskan-yazgi-mezun-olan-ogrencilere-basarilar-diledi9d120dad64c91965a05a.jpg)
Başkan Yazgı Mezun Olan öğrencilere Başarılar Diledi - AKSARAY - Sultanhani.gen.tr Aksaray Sultanhanı güncel haber ve duyuru sitesi.
Aksaray Belediyesi 🇹🇷 on X: "TOGG 🧿 Devrin Otomobili bugün; 📍AEA Hastanesi 📍Tarım İl Müdürlüğü 📍Hazım Kulak Anadolu Lisesi 📍Genç Osman İlkokulunda meraklıları ile bir araya geldi. 😎 Yolun açık olsun iki
![İl Müftümüz Veysel Işıldar, Aksaray Hazım Kulak Anadolu Lisesi öğrencileriyle Kadın Gençlik Merkezinde bir araya geldi. İl Müftümüz Veysel Işıldar, Aksaray Hazım Kulak Anadolu Lisesi öğrencileriyle Kadın Gençlik Merkezinde bir araya geldi.](https://webdosyasp.diyanet.gov.tr/muftuluk/UserFiles/aksaray/UserFiles/Images/42b4da5d-6ec5-4225-b398-449326ab513b_750x422.jpg)
İl Müftümüz Veysel Işıldar, Aksaray Hazım Kulak Anadolu Lisesi öğrencileriyle Kadın Gençlik Merkezinde bir araya geldi.
Dr. Evren Dinçer on X: "Gençlerimiz için, Geleceğimiz için... Hazım Kulak Anadolu Lisesi'nde geleceğimizin emanetçileri ile bayrak töreniyle yeni haftaya bismillah dedik. Haftaya onlardan aldığımız enerji ile devam edeceğiz inşaAllah ☺ #pazartesi
Dr. Evren Dinçer | "İyi bir kitap okumak hayat kurtarabilir." Hazım Kulak Anadolu Lisemizde eğitim gören öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret edere... | Instagram
![T.C. Aksaray Valiliği on X: "Valimiz Sn.@hmzaydg İl Mlli Eğitim Müdürü Sn. Hacı Ömer Kartal ve Eğitim Sendikalarımızın İl Başkanları ile Hazım Kulak Anadolu Lisesi'nin Tübitak Bilim Fuarının açılışını yaptılar. Sn. Valimiz, T.C. Aksaray Valiliği on X: "Valimiz Sn.@hmzaydg İl Mlli Eğitim Müdürü Sn. Hacı Ömer Kartal ve Eğitim Sendikalarımızın İl Başkanları ile Hazım Kulak Anadolu Lisesi'nin Tübitak Bilim Fuarının açılışını yaptılar. Sn. Valimiz,](https://pbs.twimg.com/media/E3cZseXXwAAoqrd.jpg:large)