Gezmek Olsun | ⭐ Yıldız Yakar Çatalca Karamandere Köyü'nü 360 ekranlarında geziyor #GezmekOlsun 📡 İzlemek için http://www.tv360.com.tr/CanliYayin | By Tv 360Facebook
Gezmek Olsun - Çatalca/ Veteriner Anne - 29 05 2021
Gezmek Olsun - İnceğiz Köyü - Çatalca - 04112023
Gezmek Olsun | Facebook
Tv 360 - #GezmekOlsun'un Çatalca pazarı bölümünü izlemek için ➡ http://bit.ly/2L1q9yV | Facebook
Gezmek Olsun bu hafta Çatalca ilçesinde @veteriner_anne 'nin misafiri oluyor... Yıldız Yakar ile Gezmek Olsun bugün 14.00'da 360'ta! #GezmekOlsun @yildizyakar @veteriner_anne
Gezmek Olsun | Gezmek Olsun ''Çatalca'' bölümü birazdan 360 ekranlarında! Sakın kaçırmayın... #GezmekOlsun | By Tv 360Facebook
Gezmek Olsun - Çatalca - 19 06 2021 - YouTube
Gezmek Olsun | Gezmek Olsun ''Çatalca'' bölümü birazdan 360 ekranlarında! Sakın kaçırmayın... #GezmekOlsun | By Tv 360Facebook
Gezmek Olsun - İnceğiz Köyü - Çatalca - 04112023 - YouTube
Gezmek benim işim diyen Yıldız Yakar bu hafta Çatalca ilçesi Karamandere ve Karacaköy mahallelerini dolaşıyor!, Yıldız güne kahvaltı ile başlıyor, Karamandere suyunun özelliklerini anlatıyor, yöresel ...
Gezmek Olsun | Gezmek benim işim diyen Yıldız Yakar yola koyuluyor... Yıldız, Çatalca'da nefis bir kahvaltı sofrasına oturuyor, odun sobasında nostalji yapıyor...... | By Tv 360Facebook