Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Hastanemizde her çarşamba günü saat 13:00' da Gebe Okulu eğitimleri verilmektedir. #sağlıktayükselendeğer T.C. Sağlık Bakanlığı Doç. Dr. Ozan Beytemür #gebe #anne #hamile #gebeokulu #bagcilar #kadındoğum #doğum
GEBE Eğitim OKULU - GEBE OKULU PROGRAMI başlıyor. 🌺1.Ders Gebelik Bakımı 🌺2. Ders Gebelikte Egzersizi 🌺3.Ders Doğumu Anlamak 🌺4.Ders Doğum Kasılmaları ile Başetme 🌺5.Ders Anne Sütü 🌺6.Ders Lohusalık ve Bakımı 🌺7.Ders Bebek
Ak Kadınlar Yalova - Uzmanlar Özel Yalova Hastanesinin düzenlediği "Mutlu Gebe Okulu" temalı eğitim proğramı başlıyor. Katılmak isteyenlere duyurulur.. 😊 | Facebook
![Gebe Okulu, Gebe Bilgilendirme Sınıfı, Doğuma Hazırlık ve Danışmanlık Merkezleri Hakkında Genelge (2018/23) Gebe Okulu, Gebe Bilgilendirme Sınıfı, Doğuma Hazırlık ve Danışmanlık Merkezleri Hakkında Genelge (2018/23)](https://www.saglikaktuel.com/d/news/26260.jpg)