Güvercintepe Spor Parkında Yüzme dersine başlamadan önce ısınmayı halayla yaptığımız doğrudur😊🏊♂️🏊♂️🏊♂️🤸♀️🏆🏀⚽️🤼♂️🏋️♂️ | By Başakşehir Belediyesi Spor Parkları | Facebook
![Yasin Kartoğlu on Twitter: "Yapımı tamamlanıp, kayıtlarını almaya başladığımız Güvercintepe Spor Parkımızı ziyaret edip incelemelerde bulunduk. Bay/Bayan fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu ile ilçemize modern bir tesis daha kazandırmanın haklı gururunu Yasin Kartoğlu on Twitter: "Yapımı tamamlanıp, kayıtlarını almaya başladığımız Güvercintepe Spor Parkımızı ziyaret edip incelemelerde bulunduk. Bay/Bayan fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu ile ilçemize modern bir tesis daha kazandırmanın haklı gururunu](https://pbs.twimg.com/media/Dh-T9BjWkAAqENM.jpg:large)
Yasin Kartoğlu on Twitter: "Yapımı tamamlanıp, kayıtlarını almaya başladığımız Güvercintepe Spor Parkımızı ziyaret edip incelemelerde bulunduk. Bay/Bayan fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu ile ilçemize modern bir tesis daha kazandırmanın haklı gururunu
![Başakşehirdeyiz on Twitter: "Sporun Kenti, Spor Kenti Başakşehir 🏊 Başakşehir Güvercintepe Spor Parkı yüzme havuzu, sahaları, fitness, pilates, step ve aerobik eğitimleri ile #Başakşehirli komşularımızın hizmetinde. https://t.co/Bwm5X2owkb" / Twitter Başakşehirdeyiz on Twitter: "Sporun Kenti, Spor Kenti Başakşehir 🏊 Başakşehir Güvercintepe Spor Parkı yüzme havuzu, sahaları, fitness, pilates, step ve aerobik eğitimleri ile #Başakşehirli komşularımızın hizmetinde. https://t.co/Bwm5X2owkb" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FSn_fD8WQAEp4lZ.jpg:large)