Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kırklareli Okulları - Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kırklareli Okulları ailesi olarak biz hazırız! 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı hayırlı uğurlu olsun! | Facebook
![Kampüs müdürümüz Hasan GÖNÇ ve İlkokul/Ortaokul müdürümüz Ali İhsan BOSTANCIOĞLU Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönem sonu değerlendirme toplantısına katıldılar. – Fen Bilimleri Okulları Kampüs müdürümüz Hasan GÖNÇ ve İlkokul/Ortaokul müdürümüz Ali İhsan BOSTANCIOĞLU Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönem sonu değerlendirme toplantısına katıldılar. – Fen Bilimleri Okulları](https://fenbilimlerialiaga.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Screenshot_208.png)
Kampüs müdürümüz Hasan GÖNÇ ve İlkokul/Ortaokul müdürümüz Ali İhsan BOSTANCIOĞLU Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönem sonu değerlendirme toplantısına katıldılar. – Fen Bilimleri Okulları
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ KIRKLARELİ OKULLARI (@fenbilimleriokullarikirklareli) • Instagram photos and videos
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kırklareli Okulları - Kirklareli Fen Bilimleri Koleji olarak sporun her dalında çocuklarımız ve gençlerimizin arkasında olmak için kararĺı adımlar atmaya devam ediyoruz. Basketbol Genel Koordinatörü Anıl AYDIN ve
![Fen Bilimleri Koleji Voleybol Yıldız ve minik kız takımları lige hazır. - Kırklareli - Kırklareli'nin Sesi Fen Bilimleri Koleji Voleybol Yıldız ve minik kız takımları lige hazır. - Kırklareli - Kırklareli'nin Sesi](https://www.kirklareli.net/images/haberler/uploads/2014/10/11434392.jpg)
Fen Bilimleri Koleji Voleybol Yıldız ve minik kız takımları lige hazır. - Kırklareli - Kırklareli'nin Sesi
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ KIRKLARELİ OKULLARI (@fenbilimleriokullarikirklareli) • Instagram photos and videos
Özel Kırklareli Fen Bilimleri Koleji yönetimi olarak bugün Kırklareli Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Sn. Necmi Altıntaş'ı, T... | Instagram
![Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Kırklareli Koleji Bayan Basketbol Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Kırklareli Koleji Bayan Basketbol Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](https://kirklareli.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_02/02135147_IMG_8220.jpg)