DALOĞLU TURİZM on Instagram: “Bu Hafta Sonu Evde Yokuz… 2 0 2 1 〰️ V E D A Y A K L A Ş A N 〰️ T U R L A R I M I Z K A S I M 🍁🍃🍂 A R A L I K 🔸27…”
Geçtiğimiz günlerde Salda Gölü'nde botla gezip birazda yüzerim diye çıktığım gezide planlarım çok netti. Ardından güzelliğine hayran kalıp, “burası neden... | By Tek Basina da Olur | Facebook
DALOĞLU TURİZM on Instagram: “… Bu hafta sonu evde yokuz… 📍4 Eylül Cumartesi Safranbolu/Tokatlı Kanyonu 📍5 Eylül Pazar GÜMELİ/Bölüklü Yaylası @dalogluturizm Gitmek…”
![Güven İslamoğlu'ndan sosyal medya fenomeni 'Biz Evde Yokuz'a tepki: En büyük darbeyi bunlardan yiyoruz Güven İslamoğlu'ndan sosyal medya fenomeni 'Biz Evde Yokuz'a tepki: En büyük darbeyi bunlardan yiyoruz](https://media-cdn.t24.com.tr/media/stories/2018/07/raw_guven-islamoglundan-sosyal-medya-fenomeni-biz-evde-yokuza-tepki-en-buyuk-darbeyi-bunlardan-yiyoruz_503115864.jpg)