![Duygu Dinçer on Twitter: "Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nden değerli öğrenci arkadaşlarımızla “Bağımlılıklara Genç Bakış” konusunda biraraya geleceğiz. 🤗🍀 #beşiktaşatatürkanadolulisesi https://t.co/GFmJdMm1Hk" / Twitter Duygu Dinçer on Twitter: "Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nden değerli öğrenci arkadaşlarımızla “Bağımlılıklara Genç Bakış” konusunda biraraya geleceğiz. 🤗🍀 #beşiktaşatatürkanadolulisesi https://t.co/GFmJdMm1Hk" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/FNZKhscXEAIvPRW.jpg:large)
Duygu Dinçer on Twitter: "Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nden değerli öğrenci arkadaşlarımızla “Bağımlılıklara Genç Bakış” konusunda biraraya geleceğiz. 🤗🍀 #beşiktaşatatürkanadolulisesi https://t.co/GFmJdMm1Hk" / Twitter
Cenan Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı - Dr.Duygu Dinçer ile “İletişim Becerileri" atölyesi 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 20:00'de başlayacaktır. Dersler Zoom üzerinden çevrimiçi olarak ve 5 hafta süreyle, haftada 1.5
Yeşilay Haftası kapsamında; ''Bağımlılıkta Aile Dinamikleri'' konusunu Dr. Duygu Dinçer 5 Mart Cumartesi günü 20.00'da #EvineSağlık Buluşmaları'nda... | By Yeşilay Bağcilar | Facebook
![Dr. Öğretim Üyesi Nur Akbulut Kılıçoğlu Türkiye'de Ebeveyn Olmak Söyleşileri Kapsamında Dr. Öğretim Üyesi Duygu Dinçer'in Konuğu Oldu Dr. Öğretim Üyesi Nur Akbulut Kılıçoğlu Türkiye'de Ebeveyn Olmak Söyleşileri Kapsamında Dr. Öğretim Üyesi Duygu Dinçer'in Konuğu Oldu](https://filehost.29mayis.edu.tr/upload/2020/12/15/03-pdr_nur_akbulut_ebeveyn_olmak.jpg)