Op.Dr.Duygu Aksoy - Tüm çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yilinda başarılar dileriz😊 #okulunilkgünü #egitim #öğretim #çocuklarabaşarılar #opdrduyguaksoy #duru🦋 | Facebook
![Duygu Coşar в Twitter: „Çocukların başarı kıstasını sayılarla belirleyen sistemin, elle tutulur hâli karneler için değil; hayatlarındaki önceliklerinin sevgi ve iyilikten geçmesi, dünyaya ve içerisindeki her şeye (doğaya, hayvana, insana) değer vermelerini Duygu Coşar в Twitter: „Çocukların başarı kıstasını sayılarla belirleyen sistemin, elle tutulur hâli karneler için değil; hayatlarındaki önceliklerinin sevgi ve iyilikten geçmesi, dünyaya ve içerisindeki her şeye (doğaya, hayvana, insana) değer vermelerini](https://pbs.twimg.com/profile_images/1606079903274864641/-wLq7QjL_400x400.jpg)
Duygu Coşar в Twitter: „Çocukların başarı kıstasını sayılarla belirleyen sistemin, elle tutulur hâli karneler için değil; hayatlarındaki önceliklerinin sevgi ve iyilikten geçmesi, dünyaya ve içerisindeki her şeye (doğaya, hayvana, insana) değer vermelerini
![Duygu Coşar on Twitter: "üzgünüm ama böylesi anlam yüklediğiniz bu mesleği kendilerine anlam yüklemekten bihaber olan birçok kişi yapmaya çalıştığı için size kötü bir haberim var." / Twitter Duygu Coşar on Twitter: "üzgünüm ama böylesi anlam yüklediğiniz bu mesleği kendilerine anlam yüklemekten bihaber olan birçok kişi yapmaya çalıştığı için size kötü bir haberim var." / Twitter](https://pbs.twimg.com/profile_images/1620885491854807041/wnvlBijY_400x400.jpg)