![YÖRSİAD ÜYE KOMİTEMİZ, DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OSMAN GÜNGÖR'Ü DOĞUM GÜNÜNDE İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER. | 2022 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ YÖRSİAD ÜYE KOMİTEMİZ, DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OSMAN GÜNGÖR'Ü DOĞUM GÜNÜNDE İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER. | 2022 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ](http://www.yorsiad.org.tr/Upload/File/2022/9/14/384.jpg)
YÖRSİAD ÜYE KOMİTEMİZ, DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OSMAN GÜNGÖR'Ü DOĞUM GÜNÜNDE İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER. | 2022 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ
![2021 YÖRSİAD ÜYE KOMİTESİ DERNEK BAŞKAN YARDIMCISI OSMAN GÜNGÖR'Ü ONLİNE OLARAK KONUK ETTİ | 2021 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ 2021 YÖRSİAD ÜYE KOMİTESİ DERNEK BAŞKAN YARDIMCISI OSMAN GÜNGÖR'Ü ONLİNE OLARAK KONUK ETTİ | 2021 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ](http://www.yorsiad.org.tr/Upload/File/2021/1/22/1-211.jpg)
2021 YÖRSİAD ÜYE KOMİTESİ DERNEK BAŞKAN YARDIMCISI OSMAN GÜNGÖR'Ü ONLİNE OLARAK KONUK ETTİ | 2021 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ
Uzm. Dr. Şirin ÇELİK på Instagram: “Yarın sabah Beyaz TV'de yayınlanacak olan O da Burda programında sizlerleyim… 👩🏻⚕️ Keyifli bir program oldu. #Şirindermatoloğunuz da burda…”
Uzm. Dr. Şirin ÇELİK op Instagram: "#ŞirinDermatoloğunuz Bilgilendiriyor🤗 Buz lazer epilasyon nasıl uygulanır? Buz lazer epilasyon uygulamasına gelmeden birkaç gün önce…"
![YÖRSİAD ÜYE KOMİTESİ , DERNEK BAŞKAN YARDIMCIMIZ OSMAN GÜNGÖR'Ü HEM İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER HEM DE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR | 2021 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ YÖRSİAD ÜYE KOMİTESİ , DERNEK BAŞKAN YARDIMCIMIZ OSMAN GÜNGÖR'Ü HEM İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER HEM DE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR | 2021 | YÖRSİAD YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ](http://www.yorsiad.org.tr/Upload/File/2021/9/21/1a83cfbe-9c5b-419c-ad25-cb1a710d2114.jpg)