![Başarılı Bir Nefes Borusu Ameliyatından Sonra Konuşabiliyor, Nefes Alabiliyor / Prof. Dr. Sina Ercan Başarılı Bir Nefes Borusu Ameliyatından Sonra Konuşabiliyor, Nefes Alabiliyor / Prof. Dr. Sina Ercan](https://i.ytimg.com/vi/AEHhpLyJS8k/sddefault.jpg)
Başarılı Bir Nefes Borusu Ameliyatından Sonra Konuşabiliyor, Nefes Alabiliyor / Prof. Dr. Sina Ercan
Cerrahpaşa'ya Dokunma - Yaklaşık 40 yıldır, farklı ülkelerde 17 binden fazla çocuğu ameliyat eden uluslararası yardım kuruluşu Operation Rainbow'un gönüllülerine bu kez Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'ndan öğretim üyesi
Tayf< A - SANATLA TERAPİ VE YARATICILIK EĞİTİMİ "GİRİŞ MODÜLÜ" – İZMİR ○EĞİTİMCİLER (İZMİR için): - Yrd. Doç. Dr. Nevin Eracar Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi, IPA Üyesi Psikanalist Adayı
Anı Yayıncılık - EĞİTİM BİLİMİNE GİRİŞ Editör: Prof.Dr.Nevin SAYLAN Yazarlar Dr.Atilla ÇİMER, Dr.Aynur B.BOSTANCI, Dr.Hakkı KIZILOLUK, Dr.İsmail ZENCİRCİ, Dr.Kemal Oğuz ER, Dr.M.Akif HELVACI, Dr.Mehmet TEYFUR, Dr.Nevzat YİĞİT, Dr.Recep ERCAN, Dr.Selçuk ...
Diyarbakır TSO | Odamız Meclis Başkanı Nevin İl, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan Tayınlamak... | Instagram
![Ercan Çimen on X: "Eşi Nevin Pehlivanı ebediyete uğurlayan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Engin Pehlivan'a taziye ziyaretinde bulunduk. https://t.co/z1UaJvO915" / X Ercan Çimen on X: "Eşi Nevin Pehlivanı ebediyete uğurlayan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Engin Pehlivan'a taziye ziyaretinde bulunduk. https://t.co/z1UaJvO915" / X](https://pbs.twimg.com/media/EP2ajhCWAAE1aQO.jpg:large)
Ercan Çimen on X: "Eşi Nevin Pehlivanı ebediyete uğurlayan İl Sağlık Müdürümüz Dr. Engin Pehlivan'a taziye ziyaretinde bulunduk. https://t.co/z1UaJvO915" / X
![Kırşehirli Ercan Altıntaş'ın öncülüğünde kurulan Kardelen Özel Eğitim Kurumları Ankara'daki ikinci şube açılışına Federasyonumuz olarak katılım sağladık | Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kırşehirli Ercan Altıntaş'ın öncülüğünde kurulan Kardelen Özel Eğitim Kurumları Ankara'daki ikinci şube açılışına Federasyonumuz olarak katılım sağladık | Kırşehirli Dernekler Federasyonu](http://www.kirsehirfederasyonu.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/86258.jpg)