![Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz." Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz."](https://bala.bel.tr/kurumlar/bala.bel.tr/spor7.jpg?mode=resize&width=800)
Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz."
![Ahmet Buran on X: "Balâ Belediye Spor Sezon açılışına davetlisiniz... Tarih: 08.08.2020 Cumartesi Günü Saat: 16.00 Yer: Balâ Belediyesi İlçe Stadyumu https://t.co/4a3YQFCVDy https://t.co/Hq0QX3BJQo" / X Ahmet Buran on X: "Balâ Belediye Spor Sezon açılışına davetlisiniz... Tarih: 08.08.2020 Cumartesi Günü Saat: 16.00 Yer: Balâ Belediyesi İlçe Stadyumu https://t.co/4a3YQFCVDy https://t.co/Hq0QX3BJQo" / X](https://pbs.twimg.com/media/Eep-7raWsAExw65.jpg)
Ahmet Buran on X: "Balâ Belediye Spor Sezon açılışına davetlisiniz... Tarih: 08.08.2020 Cumartesi Günü Saat: 16.00 Yer: Balâ Belediyesi İlçe Stadyumu https://t.co/4a3YQFCVDy https://t.co/Hq0QX3BJQo" / X
Ahmet Buran - Ankara Gençlergücü karşısında 2-1'lik skorla galip Bala Belediye Spor U15 Futbol takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Takımımızı yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Tebrikler geleceğimizin yıldızları ...
Bala Belediye Spor U17 Futbol takımımız 21 Ekim Cunartesi günü, grubunun lideri Esenboğa Spor ile karşılaşıyor. Bala İlçe sta... | Instagram
![Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz." Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz."](https://bala.bel.tr/kurumlar/bala.bel.tr/spor9.jpg?mode=resize&width=800)
Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: "Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz - Spor Akademisi ve TOGG ile Gençleri Buluşturuyoruz."
Ahmet Buran - Dikmen Spor karşısında 3-0'lık skorla mağlup olan Bala Belediye Spor U12 Futbol Takımımızı gösterdiği mücadeleden dolayı kutluyorum. | Facebook
![Balâ Belediyesi on X: "Bahçeli Spor Kulübü karşısında 4-1'lık skorla galip gelen Balâ Belediye Spor Kulübümüzü tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmayan kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz #BalaBelediyeSpor ... Balâ Belediyesi on X: "Bahçeli Spor Kulübü karşısında 4-1'lık skorla galip gelen Balâ Belediye Spor Kulübümüzü tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmayan kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz #BalaBelediyeSpor ...](https://pbs.twimg.com/media/FfwZQsgWQAEPODB.jpg:large)