![Adanacity on Twitter: "Adana'da deniz mi var dediniz bak ne oldu şimdi? Adana'da olmayan bir şey henüz memleket sınırlarına girmemiştir! #AdanadaDenizVar Hem de alası.. https://t.co/gpbpmt9g8j" / Twitter Adanacity on Twitter: "Adana'da deniz mi var dediniz bak ne oldu şimdi? Adana'da olmayan bir şey henüz memleket sınırlarına girmemiştir! #AdanadaDenizVar Hem de alası.. https://t.co/gpbpmt9g8j" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DbUvbJzX4AAkspg.jpg)
Adanacity on Twitter: "Adana'da deniz mi var dediniz bak ne oldu şimdi? Adana'da olmayan bir şey henüz memleket sınırlarına girmemiştir! #AdanadaDenizVar Hem de alası.. https://t.co/gpbpmt9g8j" / Twitter
Ben sayfa açarım dedim dedim inanmadınız, Bak ne oldu şimdi ? updated their profile... - Ben sayfa açarım dedim dedim inanmadınız, Bak ne oldu şimdi ?
![Yastık altındaki altınlarımızı bozduralım mı? Net cevap şimdi belli oldu! Bakmayan çok pişman olacak Yastık altındaki altınlarımızı bozduralım mı? Net cevap şimdi belli oldu! Bakmayan çok pişman olacak](https://cdn.emlakkulisi.com/resim/orjinal/NTgwOTAxMz-yastik-altindaki-altinlarimizi-bozduralim-mi-net-cevap-simdi-belli-oldu-bakmayan-cok-pisman-olacak.jpg)
Yastık altındaki altınlarımızı bozduralım mı? Net cevap şimdi belli oldu! Bakmayan çok pişman olacak
Bartu Bolukbasi on Instagram: “Kelt minyatürü basamazsın basamazsın dediniz bak ne oldu şimdi? Halbuki söz konusu galyalılık ise her türlü zbrush müdahalesiyle sıradan…”
![Depremde evi yıkılan vatandaş:"Çöllerdeki Arap çadırları gibi oldu. Bak anne 'Seni saraylarda yaşatacağım' diyordum, oldu." - Gündem - AYKIRI haber sitesi Depremde evi yıkılan vatandaş:"Çöllerdeki Arap çadırları gibi oldu. Bak anne 'Seni saraylarda yaşatacağım' diyordum, oldu." - Gündem - AYKIRI haber sitesi](https://www.aykiri.com.tr/images/haberler/2023/02/depremde-evi-yikilan-vatandas-collerdeki-arap-cadirlari-gibi-oldu-bak-anne-seni-saraylarda-yasatacagim-diyordum-oldu-9884.jpg)
Depremde evi yıkılan vatandaş:"Çöllerdeki Arap çadırları gibi oldu. Bak anne 'Seni saraylarda yaşatacağım' diyordum, oldu." - Gündem - AYKIRI haber sitesi
Bosnamm.com - 🔺️ Size o kadar defansa gelin dedik dedik inanmadınız, bak ne oldu şimdi? - Öğrencisiz bosna hersek mahallesi olmaz. 😑 #bosnahersekmahallesi #konya #üniversite #kampüs #öğrenci Bizi takip et | @bosnammsosyal | Facebook
![ce acentzce en size uzaylılar var dedim de inanmadınız. Bak ne oldu simdi? B dim incicaps.com/e/1304250/ - Guldum.net - Caps arama motoru ce acentzce en size uzaylılar var dedim de inanmadınız. Bak ne oldu simdi? B dim incicaps.com/e/1304250/ - Guldum.net - Caps arama motoru](https://64.media.tumblr.com/651cb55c9b158afe521cebcba8e00611/tumblr_ohdp2s3n7O1ujmvy2o1_500.jpg)
ce acentzce en size uzaylılar var dedim de inanmadınız. Bak ne oldu simdi? B dim incicaps.com/e/1304250/ - Guldum.net - Caps arama motoru
![TRT 1 on Twitter: "Hastayım dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi? #YeşilDenizNedir? http://t.co/eoFFH2jhmz" / Twitter TRT 1 on Twitter: "Hastayım dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi? #YeşilDenizNedir? http://t.co/eoFFH2jhmz" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/B7f6-kgCAAAuzhv.jpg:large)