![Atatürk Lisesinde gerçekleştirilen Anadolu Mektebi Cengiz Aytmatov il panelinde okulumuzu 10 B sınıfı öğrencilerinden Saliha Zümra İslamoğlu temsil etti. - Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Atatürk Lisesinde gerçekleştirilen Anadolu Mektebi Cengiz Aytmatov il panelinde okulumuzu 10 B sınıfı öğrencilerinden Saliha Zümra İslamoğlu temsil etti. - Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi](http://demetevlerihl.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/06/25/372826/resimler/2023_04/28124027_WhatsApp-Image-2023-04-28-at-08.16.31.jpg)
Atatürk Lisesinde gerçekleştirilen Anadolu Mektebi Cengiz Aytmatov il panelinde okulumuzu 10 B sınıfı öğrencilerinden Saliha Zümra İslamoğlu temsil etti. - Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
![İlker Küçükparlak on X: "İnsan da sosyal baskınlık sistemine sahiptir ve etrafa baskınlığıyla ilgili sinyaller gönderir. Baskın postür: http://t.co/hExnUEF9im" / X İlker Küçükparlak on X: "İnsan da sosyal baskınlık sistemine sahiptir ve etrafa baskınlığıyla ilgili sinyaller gönderir. Baskın postür: http://t.co/hExnUEF9im" / X](https://pbs.twimg.com/media/ByFZwU3CAAA9xNF.jpg)
İlker Küçükparlak on X: "İnsan da sosyal baskınlık sistemine sahiptir ve etrafa baskınlığıyla ilgili sinyaller gönderir. Baskın postür: http://t.co/hExnUEF9im" / X
![Cengiz Sarı, Tutak'tan belediye başkan aday adaylığını açıkladı - 04Haber - Ağrı Haber ve Ağrı Haberleri Cengiz Sarı, Tutak'tan belediye başkan aday adaylığını açıkladı - 04Haber - Ağrı Haber ve Ağrı Haberleri](https://04haber.net/files/uploads/news/default/20231110-cengiz-sari-tutaktan-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi-589405-a9bfabd491e8a1b1ae97.jpg)
Cengiz Sarı, Tutak'tan belediye başkan aday adaylığını açıkladı - 04Haber - Ağrı Haber ve Ağrı Haberleri
![İlk Kez Gittiğim Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) ile İlgili Düşüncelerimi ve İzlenimlerimi Anlattım! İlk Kez Gittiğim Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) ile İlgili Düşüncelerimi ve İzlenimlerimi Anlattım!](https://img-s2.onedio.com/id-618eb90aff2e038572f69487/rev-0/w-600/h-400/f-jpg/s-31174e28bb41a863a249891ab68b0a55170a23a5.jpg)
İlk Kez Gittiğim Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) ile İlgili Düşüncelerimi ve İzlenimlerimi Anlattım!
![Cengiz Çandar: Büyük bir yanılgıya kapıldım, zalim olma kapasitelerini, akıl almaz derecede yalancı olabileceklerini fark etmedim! Cengiz Çandar: Büyük bir yanılgıya kapıldım, zalim olma kapasitelerini, akıl almaz derecede yalancı olabileceklerini fark etmedim!](https://media-cdn.t24.com.tr/media/stories/2018/05/raw_cengiz-candar-buyuk-bir-yanilgiya-kapildim-zalim-olma-kapasitelerini-akil-almaz-derecede-yalanci-olabileceklerini-fark-etmedim_727257345.jpg)