Donanmacı Mahallesi Muhtarlığı - Bir tane kalem pil 4 metrekare temiz toprağı kirletmektedir. MUHTARLIĞIMIZDA ATIK PİL TOPLAMA KUTUSU MEVCUTTUR. | Facebook
Atık Pil Kutuları
Atık Pil Toplama Yarışması Yeniden Başlıyor | Ataşehir Belediyesi
Yalvaç Belediyesi - ATIK PİLLERİ GERİ KAZANDIRIYORUZ Yalvaç Belediyesi olarak çevre duyarlılığının gelişmesi ve çevre kirliliğinin azaltılması amacıyla geliştirilen bir dizi proje kapsamında atık pillerin toplanması amacıyla tüm resmi kurum ve özel
Ataşehir'de Atık Piller Kutuya… | Ataşehir Belediyesi
Atık Pil Kutusu Nasıl Talep Edilir? | M.Rıdvan ÖZDEMİR | Dijital İletişim