Balıkesir Büyükşehir Belediyesi - Ödüllü Atık Pil Kampanyası 📢 20 ilçe belediyesi ile birlikte "Sıfır Atık" projesi kapsamında Ödüllü Atık Pil 🔋 Toplama Kampanyamız başladı. Kampanya ile atık pillerin çevre ve
TAP-Atik PİL Toplama Derneği - “Duyduk duymadık demeyin! Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama kampanyası tüm hızıyla devam ediyor! Sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz, biliyoruz ki pandemi sürecinde evlerinizdesiniz. Ama bu durum
![Güncel - Haberler - OKULLAR ARASI “ÖDÜLLÜ ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASI” DÜZENLENİYOR - Malkara Belediyesi Güncel - Haberler - OKULLAR ARASI “ÖDÜLLÜ ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASI” DÜZENLENİYOR - Malkara Belediyesi](https://www.malkara.bel.tr/img/h700/resimler/-051121031224.jpg)
Güncel - Haberler - OKULLAR ARASI “ÖDÜLLÜ ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASI” DÜZENLENİYOR - Malkara Belediyesi
![Elazığ Belediyesi Tarafından Okullar Arası “Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası” Düzenleniyor - Elazığ Belediyesi Elazığ Belediyesi Tarafından Okullar Arası “Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası” Düzenleniyor - Elazığ Belediyesi](https://www.elazig.bel.tr/dosya/haber/m/elazig-belediyesi-tarafindan-o_1674816431_NSRMbw.jpeg)
Elazığ Belediyesi Tarafından Okullar Arası “Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası” Düzenleniyor - Elazığ Belediyesi
![Çayırova Belediyesi on X: "Sevgili öğrenciler; Okullarda ♻️ çevre bilincini aşılamak ve atıkların kaynağında ayrı toplanması alışkanlığını kazandırmak amacıyla organize edilen “12. Atık Pil Toplama Kampanyası” doğrultusunda okullar arası ödüllü 🔋 atık Çayırova Belediyesi on X: "Sevgili öğrenciler; Okullarda ♻️ çevre bilincini aşılamak ve atıkların kaynağında ayrı toplanması alışkanlığını kazandırmak amacıyla organize edilen “12. Atık Pil Toplama Kampanyası” doğrultusunda okullar arası ödüllü 🔋 atık](https://pbs.twimg.com/media/E1qbINzXEAI0ozc.jpg:large)
Çayırova Belediyesi on X: "Sevgili öğrenciler; Okullarda ♻️ çevre bilincini aşılamak ve atıkların kaynağında ayrı toplanması alışkanlığını kazandırmak amacıyla organize edilen “12. Atık Pil Toplama Kampanyası” doğrultusunda okullar arası ödüllü 🔋 atık
![Atık Pil Toplama Kampanyası 30 Nisan 2022'ye kadar devam ediyor ÇEVREMİZİ HEP BİRLİKTE KORUYALIM | Gölcük Haber Gazetesi Atık Pil Toplama Kampanyası 30 Nisan 2022'ye kadar devam ediyor ÇEVREMİZİ HEP BİRLİKTE KORUYALIM | Gölcük Haber Gazetesi](https://golcukhaber.com.tr/wp-content/uploads/2021/11/IMG-20211127-WA0059.jpg)