Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü 300 gr - ürün yorumu ve daha fazlası yorumingoda !
BEBEK ANNELERİ - SILA HANIM SORUYOR: Merhaba arkadaşlar. Allahın izniyle 2 hafta önce sezeryanla doğum yaptım. Sütüm yine çok çok az sarılıkda başladı. Doktorumuz aptamil prosyneo diye bir mama alın. sezeryanla doğan
Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü 300 gr - ürün yorumu ve daha fazlası yorumingoda !
Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü 300 gr Yorumları
Aptamil Kabız Yapıyor - Şikayetvar
BEBEK ANNELERİ - Annemiz Soruyor Merhaba bebek anneleri,Aptamil in gaz ve kabızlık maması conformil kullanan ve faydasını gören var mı ?? Cevaplarınız için teşekkürler. | Facebook