![Muhittin Böcek on Twitter: "24 Kasım'da kendi evinde açılışını yapacağımız 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın düzenleneceği adres ve konumuna buradan ulaşabilirsiniz; Konyaaltı Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi Pınarbaşı Mahallesi, 734. Sk. No:36, Muhittin Böcek on Twitter: "24 Kasım'da kendi evinde açılışını yapacağımız 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın düzenleneceği adres ve konumuna buradan ulaşabilirsiniz; Konyaaltı Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi Pınarbaşı Mahallesi, 734. Sk. No:36,](https://pbs.twimg.com/media/DPOXk1jXkAAKGys.jpg)
Muhittin Böcek on Twitter: "24 Kasım'da kendi evinde açılışını yapacağımız 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın düzenleneceği adres ve konumuna buradan ulaşabilirsiniz; Konyaaltı Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi Pınarbaşı Mahallesi, 734. Sk. No:36,
Domingo Yayınevi - 20-29 Ekim tarihleri arasında Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nda bizimle çalışacak oralarda yaşayan, kitap okumayı seven, kitaplarımıza aşina arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenlerin DM'ini bekliyoruz. | Facebook
![Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'na rekor ziyaretçi - KÜLTÜR-SANAT - ANTALYA'NIN İLK VE TEK HABER PORTALI Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'na rekor ziyaretçi - KÜLTÜR-SANAT - ANTALYA'NIN İLK VE TEK HABER PORTALI](https://www.haberantalya.com/images/haberler/antalya-konyaalti-kitap-fuarina-rekor-ziyaretci.jpg)