Vitamin dunyasi amerikan Pazarı mehmet ali Özdemir, alışveriş merkezleri, Kızılay Mahallesi, İzmir-1 Cd. No:15 D:no 14, 06420 Çankaya/Ankara - Yandex Haritalar
![İbrahim Aydemir on Twitter: "Milli duyarlılığı yüksek 150'ye yakın esnaftan ABD'ye anlamlı bir mesaj var. Ankara'daki “Amerikan Pazarı” artık “Zeytin Dalı Çarşısı” oldu. Bir günlük gelirlerini de, Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı alan İbrahim Aydemir on Twitter: "Milli duyarlılığı yüksek 150'ye yakın esnaftan ABD'ye anlamlı bir mesaj var. Ankara'daki “Amerikan Pazarı” artık “Zeytin Dalı Çarşısı” oldu. Bir günlük gelirlerini de, Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı alan](https://pbs.twimg.com/media/DXTpoBPW0AAs9GQ.jpg:large)
İbrahim Aydemir on Twitter: "Milli duyarlılığı yüksek 150'ye yakın esnaftan ABD'ye anlamlı bir mesaj var. Ankara'daki “Amerikan Pazarı” artık “Zeytin Dalı Çarşısı” oldu. Bir günlük gelirlerini de, Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı alan
![Izmir 1 cadde de tarihi amerikan pazarın da acil kiralık dükkan | WebSiteSatisi.com | Emlak İlan Sitesi | Emlak5 Izmir 1 cadde de tarihi amerikan pazarın da acil kiralık dükkan | WebSiteSatisi.com | Emlak İlan Sitesi | Emlak5](http://emlak5.websitesatisi.com/upload/emlak/orjinal/MTVhMzc4NDg2NjMzOTg.jpg)
Izmir 1 cadde de tarihi amerikan pazarın da acil kiralık dükkan | WebSiteSatisi.com | Emlak İlan Sitesi | Emlak5
![AHMET GÜNDOĞDU on Twitter: "Daha önce adı “Amerikan Pasajı” olan Kahraman Mehmetçiklerimizin düzenlediği harekat sonrası adını “Zeytin Dalı Çarşısı” olarak değiştiren esnafımızı ziyaret ediyoruz. #DurmakYokYolaDevam #VakitAnkaraVakti ... AHMET GÜNDOĞDU on Twitter: "Daha önce adı “Amerikan Pasajı” olan Kahraman Mehmetçiklerimizin düzenlediği harekat sonrası adını “Zeytin Dalı Çarşısı” olarak değiştiren esnafımızı ziyaret ediyoruz. #DurmakYokYolaDevam #VakitAnkaraVakti ...](https://pbs.twimg.com/media/DgDadY4WkAAHd70.jpg)
AHMET GÜNDOĞDU on Twitter: "Daha önce adı “Amerikan Pasajı” olan Kahraman Mehmetçiklerimizin düzenlediği harekat sonrası adını “Zeytin Dalı Çarşısı” olarak değiştiren esnafımızı ziyaret ediyoruz. #DurmakYokYolaDevam #VakitAnkaraVakti ...
![AHMET GÜNDOĞDU on Twitter: "Daha önce adı “Amerikan Pasajı” olan Kahraman Mehmetçiklerimizin düzenlediği harekat sonrası adını “Zeytin Dalı Çarşısı” olarak değiştiren esnafımızı ziyaret ediyoruz. #DurmakYokYolaDevam #VakitAnkaraVakti ... AHMET GÜNDOĞDU on Twitter: "Daha önce adı “Amerikan Pasajı” olan Kahraman Mehmetçiklerimizin düzenlediği harekat sonrası adını “Zeytin Dalı Çarşısı” olarak değiştiren esnafımızı ziyaret ediyoruz. #DurmakYokYolaDevam #VakitAnkaraVakti ...](https://pbs.twimg.com/media/DgDadZIXkAAa73M.jpg:large)